Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A kedvenc Judas Priest gitársz...

A kedvenc Judas Priest gitárszólóm a Ram It Down-ban van. Állati jó! Nektek melyik a kedvenc?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
a Painkiller albumról az összes :D
2012. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Uuu nehez kerdes,allatira birom az osszes albumukat,mondjuk a painkiller utaniakat mar nem annyira.Nekem a Defenders of the Faithrol az osszes,de ha 1 szamot kellene mondanom akkor a Jawbreakerbol.
2012. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jawbreaker, hát abban egy baromi jó szóló van! Dobogós helyezés nálam. Hogy a fenébe tudtak ilyen szuper dallamokat kreálni, hihetetlen...
2012. okt. 15. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon jó dallamaik vannak,emlékszem még 12 éves voltam mikor apám elővette a British Steel bakelitet és feltette a Breaking the Lawot,azóta imádom a zenéjüket.
2012. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én egy régi metal hammerben olvastam róluk, lemezajánló, sokkoló korongok, British Steel, Point Of Entry, Screaming For Vengeance, Defenders Of The Faith. Olyan szöveg volt róluk, hogy felkeltette az érdeklődésemet hát. Most, hogy "kinőttem" az elborult metal durvulásokból, elszállt a köd, összesítettem az összes metal kedvenceim, úgy vélem a JP a legjobb heavy metal zenekar. Dallam, hangzás, precízség, témák, minden tökéletes. S hogy erre húsz év aktív metal hallgatás után jöttem csak rá...? B@szki :)
2012. okt. 19. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedvenc gitárszóló? lássuk csak


1. Painkiller

2. Beyond the realms of death

3. Riding on the wind

2013. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!