Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » LMFAO vs Black Sabbath?

LMFAO vs Black Sabbath?

Figyelt kérdés
Ti melyik rockegyüttest ;)) szeretitek jobban ?

2012. okt. 21. 01:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Ozzy, ez nem vitás. lmfao csak 5 perces suhancok hozzájuk képest.
2012. okt. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 belapus ***** válasza:
29%
1 +1
2012. okt. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Még jó hogy az LMFAO-nak semmi köze nincs a rockhoz -.-"
2012. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%
az LMFAO miota rock??
2012. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Jó,hogy az lmfao nem rock szindyke drága egyem meg azt az 1 köbcentis agyacskádat,hogy nevelik beléd a baromságot a tvben meg a rádióban nincs jobb dolgod mint fél kettőkor baromságokat kérdezni a gyakorikérdéseket.

De azért válaszolok a kérdésedre:

Még szép,hogy a Black Sabbath.Én nem nagyon hallottam,hogy az LMFAO alkotott volna valami maradandót ami megváltoztatta a zenei történelmet.

2012. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

Unalmas vagy már. Mindnki unja a hülye kamukérdéseit.


Annyira nincs semmi dolgot, hogy itt vergődsz ? Nem hogy inkább mennél tanulni, tán még hasznodra válna.

2012. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

Kéretem a kérdést törölni,nem fer az lmfaot olyan bandával összemérni amelyik ellen köztudott,hogy semmi esélye.Mellesleg,a Black Sabbath az első metál bandák egyike.Ebből következik,hogy Metál,tehát még ezt is volt eszed elkúrni,pont úgy mint ahogy ezt a csodálatos kérdést.Lmfao mint rock? Pff,popnak is kevés.Egy szó mint száz a Black Sabbathra és Ozzyra teszem a voksom.

Üdv.

2012. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
te kib@szottul unatkozhatsz. nekem fáj a hülyeséged szindyke./helgusz/lilidoki/anomin felhasználó/stb.
2012. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
ugyanezt írtam egy másik hasonló ididóta kérdéshez: először is a maroon5 NEM ROCKEGYÜTTES! NEM TUDOM, HOGY NEKTEK (diszkó girl, te, helgusz, meg még ki a tökömnek) MIKOR ESIK MÁR LE, HOGY AMIKET HALLGATTOK (maroon5, avril lavigne, coldplay, lmfao) NEM ROCKOT JÁTTSZIK!!
2012. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%
am sztem egytől-egyik KAMU!! (akiket előző válaszomban felsoroltam)
2012. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!