Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen stílusú zenét...

Ti milyen stílusú zenét szerettek?

Figyelt kérdés
Én rockot és heavy metalt, de ha van egy kis hip-hop azt is meghallgatom.De az ilyen David Guetta,Basshunter,LMFAO stb nekem nemjönnek be.Kíváncsi lennék ki milyet szeret :D

2012. nov. 5. 17:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is rock és metál szerető lény vagyok... Ezeken kívül még az ezer éves örökzöldeket szeretem.:)
2012. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Legfőképpen alternatív és industrial, de az ilyen populáris szarokat is meghallgatom, amiket néha felkapnak. Ami tetszik, meghallgatom, nem izgat, milyen stílus
2012. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Énis bírom az örökzöldeket de csak néhányat :D

Egyébként te azt hogy a rockot és a heavy metalt szereted azt külsőleg is mutatod, vagy csak lelkileg :D Én külsőleg is mutatom kicsit.(olyanra gondolok hogy pl.tetkó meg hosszú haj stb.)mondjuk nekem ez a kettő nincs de az öltözködésemen látszik milyet szeretek :D

2012. nov. 5. 17:32
 4/38 A kérdező kommentje:
Populáris izébigyókat én egyáltalán nem is hallgatok.Főleg azért mert úgy gondolom hogy ott annyi hogy van egy nagy médiacég aki leír egy szöveget odatolják egy csávó/csaj elé hogy énekeld el felnyomják jútúbra meg stb és akkor dől a többmillió nézettség amiből nekik pénz jut.Magyarul semmi érzés ,élettapasztalat nincs csak egy üres szöveg.A rockban azért van egy kis életteres dolog is szerintem
2012. nov. 5. 17:35
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán látszik az öltözködésemen, bár az megmondható, hogy nem a tüc-tüc zenét pártolom.:) Hosszú hajam van, de mivel lány vagyok:D, így ez sem számít annak, hogy kimutatom a zenei ízlésem. De nem hordok magassarkút, stb. Tetoválásom még nincs, de az elkövetkező egy évre be van tervezve.:)
2012. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
100%

Jrock (Visual Kei),metal rock,goth rock,industrial,metal goth meg ilynek ...

Ja és én se birom a pop ,hip-hop zenét (nem is hallgatok)

2012. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Na gyűlik a rockertömeg úgylátom :D
2012. nov. 5. 17:43
 8/38 anonim ***** válasza:

rock/metal/punk ezek alfajai, keverékei...

De többnyire a mély mondanivalójú szövegekre figyelek (viszont a nyálas sz*roktól rosszul vagyok...)

2012. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Én sokfélét szeretek, de a fő irányvonal a rock. :D

Ilyeneket hallgatok: punk, hardcore punk, ska, pub n' roll, grunge, nu metal, rock és metal alfajai. Meg filmzenék... Hans Zimmer a kedvencem. A Karib-tenger kalózai zenéjét hallgatva tényleg kalóznak érzem magam. :DD

2012. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Skilletet ismeri valaki közületek?Vagy Three Days Grace? nekem ezek kb. favoritok :D
2012. nov. 5. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!