Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez az ukulele megfelel egy...

Ez az ukulele megfelel egy teljesen kezdőnek? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Tehát megéri e az árát és ahhoz mérten megfelel egy kezdőnek?



2012. nov. 26. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ethnosound.hu, itt nézz körbe, nagyon sokat tudnak segíteni, hogy mit-hogyan érdemes, a boltjuk nagyon király, szakmailag toppon vannak.
2012. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nézz szét a Music Minutes honlapján is (www.musicminutes.hu), vannak ott is egész jó ukulelék.
2012. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az ajánlásokból értsem úgy, hogy az általam linkelt ukulele nem épp jó? :D

Megnéztem a honlapot 2. válaszoló, de ami jobb volt az drágább volt mint amennyit nagyjából adnék érte. Én kb 10 ezer környékén saccoltam, hogy annyit szánok rá.

Valami konkrét márkát ajánljatok, hogy melyik ami feltehetőleg nem "bóvli" és nem is túl drága (10 ezer körül), tehát megfelel egy kezdőnek, mert nagyon nem vagyok jártas ebben. Azt is szeretném tudni, hogy ha kezdő vagyok akkor szoprán, tenor vagy milyen ukulelét érdemes beszereznem? Vagy ez mindegy?

2012. nov. 28. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, azért javasoltam azt a honlapot, mert spec én nem értek az ukulelékhez, de ott már jártam párszor, és az is van nekik bőven.
2012. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


ha még aktuális lenne a dolog, nekem egy Mahalo ukulelém van, természetesen nem egy csúcsminőség, de a célnak megfelel, én is kezdő vagyok és tökéletesen elégedett vagyok vele. Ebben az árkategóriában ezt a márkát csak ajánlani tudom. Viszont amit te kinéztél, az kicsit komolytalanabbnak tűnik, valamint fura, hogy a leírásban A; D; F#; H húrokat említenek a szokásos GCEA helyett...

2013. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!