Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Máté Péter: Ez majdnem szerele...

Máté Péter: Ez majdnem szerelem volt c. számának van francia változata?

Figyelt kérdés
Vagy akármelyiknek. Egyszer hallottam, azt hiszem a fenti szám francia változatát, de a kereső nem sokat sergít.
2009. aug. 24. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla hogy lenne francia változata, az Elmegyeknek viszont van és elég híres is (Sylvie Vartan - Nicolas).

A Régi útnak, az Elmegyeknek és az Egyszer véget ér-nek van olasz változata.

2011. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :)
2011. febr. 3. 23:16
 3/6 anonim ***** válasza:
van, mert fellépett vele Franciaországban egy dalfesztiválon. Most mutatták a tévében (a Dob+basszus c. dokumentumfilmben), és egy részletet is leadtak belőle. C'... l'amour volt a címe a plakáton (a többire sajnos, nem emlékszem).
2014. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aRepi válasza:
C'était presque l'amour... , ezt énekelte, de én nem láttam kiírva a dal címet - próbáltam keresni neten ...eddig semmi -lehet van valahol rajongói oldala...talán...
2014. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, erre gondoltam :)

a youtube-on fenn van a dob+basszusnak ez a része, de pont az a fél perc hiányzik, amikor leadtak valamennyit a dalból. ott is régi magnókazettáról játszották be.

2014. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is mindenhol ezt a dalt keresem franciául Máté Péter előadásában, de nem találom. El tudná valaki küldeni a linket? Fantasztikusan szólt a Dob és Basszus műsorban...
2019. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!