Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt most komolyan kérdezem....

Ezt most komolyan kérdezem. Szóval lehetne normális válaszokat?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék találkozni a One Directionnal?

2012. dec. 25. 16:17
 1/7 anonim válasza:
írsz a télapónak.
2012. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha ha ha
2012. dec. 25. 18:15
 3/7 essz terr ***** válasza:
Hát hidd el ezen én is sokat gondolkodtam,pl. el mész az egyik koncertjükre vagy el mész Londonba.Én mondjuk nyáron megyek Londonba,és már nagyon nagyon várom,de szerintem úgy is fognak valamikor jönni ide a közelbe koncertezni szóval...
2012. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. dec. 27. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Hallod fogod magad fel emmeled a segged és el mész dolgozni szerzel pénzt és repülővel el mész és találkozol velük. Vagy mivel ez tini banda gondolom lány vagy akkor meg ársz pár évet és vagy el mész dolgozni vagy adigra rá jösz hogy nem tetszik a banda
2012. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj velük én is akkarok de nem akarlak le törni ne ha csak írkálsz róla (nem bántás) De ezért tened kell . :)
2012. dec. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy Londonba elmész egy koncertre és ott megpróbálsz találkozni velük vagy vársz ameddig idejönnek. Én is szoktam gondolkodni ezen. :)
2013. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!