Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cradle of Filth-hez hasonló...

Cradle of Filth-hez hasonló zenekarok?

Figyelt kérdés
Légyszi aki tud, mondjon a CoF-hez hasonló zenekarokat. Nagyon szeretem őket és valami hihetetlen érzést tud okozni néhány zenéjük...de nem nagyon találtam még hozzájuk hasonlót, ezért aki tud, írjon. Nem ilyen hörgős black metal zenekarokra vagyok kíváncsi. Olyan írjon aki hallgat ilyen zenét. köszi

2012. dec. 26. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

ÁLTALÁBAN szeretni szokták még a Dimmu Borgirt is, mert ugyan olyan dallamos, de gondolom őket ismered.


A következő zenekarok főleg hangulatilag fognak a CoF-ra emlékeztetni, nem pedig pl énekhangban:

- Moonspell

- Dark Fortress


Remélem tudtam segíteni!

2012. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majdnem elfelejtettem!! Pedig pont ez hasonlít rá szerintem leginkább... Chthonic! Mindenképpen érdemes utánnanézni legalább a következő számoknak: Bloody Gaya Fulfilled, Quasi Putrefaction, Takao stb.


Előző voltam!

2012. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1.: igen a Dimmu Borgirt ismerem de annyira nem tetszik, nemtudom miért :D amúgy köszi a válaszokat
2012. dec. 27. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Bal-Sagoth-ot szoktam hallgatni, az egyik örök favoritom. Ajánlom tőlük a Shackled to the trilithon of Kutulu című számot.
2013. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!