Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2014-ben tényleg jön a One...

Emese098 kérdése:

2014-ben tényleg jön a One Direction Magyarországra? Mert olvastam már pár helyen.

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
miért szerinted akkora már ne megy ki a divatból?
2013. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

én anno amikor nagy Silla Királyság Ékköve fan voltam, bevettem, hogy az egyik oldalon azt írták (amúgy kajakra hihető volt!:D), hogy Kim Nam Gil jön valamikor Magyarországra. hát, nem jött.

qq

2013. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
elméletileg nem jönnek mert teljesen be vannak táblázva. majd egyszer...
2013. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 IlOvEeChOmAsTeR válasza:
49%
én is olvastam.és szerintem jönnek.mert most februárban kezdődik a világturnéjuk,ezek szerint kell hogy jöjjenek.és remélem hogy jönnek))
2013. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
De azért az hülyeség, hogy Amerikában pár hónapot CSAK ott turnéztak, Magyarországra meg lusták eljönni egy koncert erejéig.
2013. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

2. hozzászóló vagyok:

először is köszi, hogy leszavaztatok csak azért, mert kedvesen leírtam egy analógia segítségével, hogy ne is álmodjatok 1d koncertről.

másodszor elmondanám, hogy nem azért nem jönnek ide azok a szerencsétlenek, mert lusták, hanem azért, mert amerikában meg a tököm tudja még hol, jelenleg nagyon jó pénzt csinálnak és MÉG kelendő árucikknek számítanak odakint. majd amikor már sehol, senkinek nem kellenek, akkor jönnek ilyen kisebb országokban, mint a miénk is. feltéve, ha addig nem oszlanak fel.


nem fognak ide jönni, ahol olvastátok az hülyeség. akkor adjatok már ilyenekre, amikor majd a koncertidőpont a honlapon is meg lesz adva. addig ne higgyetek el mindent.

2013. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
Jönnek Magyarországra 2014-ben,Louis írta twitteren!!
2013. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
48%
EGYET értek az 5. válaszolóval. nagyon remélem, hogy jönnek :) (nekem a kedvenc bandám úgyhogy remélem)
2013. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Én lennék a legeslegboldogabb ember ha eljutnék egy 1D koncertre. Srácok légyszi légxszi gyertek Magyarországra! :)
2013. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Inkább jönne az Iron Maiden vagy a Metallica....
2013. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!