Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon szar a hangom?

Nagyon szar a hangom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanaban elkezdett jobban erdekelni a zene es az enekles , nagyon fontos ez nekem ... szivesen jarnek enektanarhoz mert nagyon sokat kellene tanulnom az eneklessel kapcsolatban de hat oszinten picit felek , hogy kirohogne vagy ugyis megmondana remenytelen eset vagyok :( Szerintetek ? Tenyleg nagyon borzalmas a hangom ? ( esetleg a hangszinenem ideovel egy picit lehetne valtoztatni nem ? ) amugy 14 eves vagyok...Elorre is minden valaszt nagyon szepen koszonok ! http://www.youtube.com/watch?v=RtvCILWF1dc&feature=youtu.be

2013. febr. 5. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát nem kicsit kiröhögne ...

Mint valami 10éves vergődése , amihez nincs tehetséged kár erőltetni...

2013. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Nem akarlak megbántani,de nekem is ugyan az a véleményem,

szerintem neked felesleges az énekléssel időt tölteni. Inkább próbálj ki valami mást! :)

2013. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem mostanában kezdjen el más érdekelni.Erre születni kell és Te nem erre születtél.Persze mindent kikell próbálni. Én kiskorom óta ebben élek,ebbe születtem, énektanárhoz is járok. És így is úgy érzem,hogy semmi keresnivalóm ebben a szakmában.
2013. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be
2013. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor tenyleg semmi eselyem ? :| es szinesznonek semlennek jo ?
2013. febr. 5. 19:09
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, nincs éppen a legjobb hangod kicsit erőltetett, és akaratlanul elnevettem magam :DD
2013. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
bocsi de: HONNAN TUDJAM H JÓ LENNÉL SZÍNÉSZNEK? O.o
2013. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szinte mindenkinek az a velemenye h akinek nincs jo hangja az szinesz sem lehet .. ez igaz ?
2013. febr. 5. 19:13
 9/16 anonim válasza:
100%
A hangod alapján nem lehet eldönteni,hogy jó lennél-e szinésznőnek,de általában a színésznőknek jó a hangja is,persze ettől még lehet belőled az.
2013. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ertem , koszi
2013. febr. 5. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!