Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy Michael Jackson: The...

Van egy Michael Jackson: The Ultimate Collection cd-kollekcióm, és nekem már nem kell. Van benne 4 cd,1 dvd (ami sajna nem működik), valamint egy kis könyvecske Jacksonról, az albumairól, és a zenékről. Szerintetek mennyit érhet ma?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan, gyűjtő vagyok. A bolti ára 10-14 ezer körül van, attól függ, hogy hol vetted.

Mivel használt, kevesebbet ér, és a nem működő dvd is csökkenti az árát. Főleg az utóbbi miatt nehezen eladható, de ilyeneket csak rajongók/gyűjtők vesznek meg, ilyen állapotban pedig nem fogják megvenni.

Javaslom, hogy érdeklődj a michaeljackson.hu fórum oldalán, hátha ők jobb árat mondanak. Bár ott nem hiszem, hogy találsz vevőt, mert nekik biztos megvan, de hátha tudnak valami tanácsot adni.

2013. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is megvan az amerikai, fehér dobozos verzió (az többet ér), 20-ért vettem 6 éve. mivel a tied használt és a dvd sem lejátszható, így kicsit csúszik lefelé az eladási ár. tedd föl vaterára, 10.000-nél biztosan nem ér kevesebbet ! Azt állítsd be minimálárnak. :)
2013. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!