Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok hozzájuk egy...

Mit szóltok hozzájuk egy haverom és bandája?

Figyelt kérdés

Van két saját számuk és az egyiket már klipben is megcsinálták.

itt a klip

Sorronia - Enemy of Yourself

[link]


és egy stúdió felvételük a másik számról

Sorronia - Shattered

[link]



#banda #szltok
2013. jún. 7. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Mind két zene nagyon jó,bár egy + férfi hang nagyon jól kiegyensúlyozná eme két alkotást.
2013. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát annyira nem tetszenek. Egyrészt számomra ez "gyenge"(Metálos vagyok,általában a keményebb alműfajokhoz szoktam),azonkívül az énekesnő nem tetszik benne :) Bár tudom,ez már az én bajom :)


Ja és mégvalami. Nagyon utálom,ha egy magyar együttes angolul énekel. Egyrészt ha már magyar,akkor szeretném érteni,hogy miről énekel,másrészt az angol és a magyar nyelvek nagyon különbözőek,így a kiejtés sem lesz teljesen angolos. Vannak kivételek,ahol azért nem zavar,hogy angolul énekelnek,de itt ez csak rádobott egy lapáttal.

2013. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát utolsó én is mondtam ezt hogy jó lenne ha ezeket a számokat magyarul is megcsinálnák jó lenne hallani úgy is őket,igaz az angolt én sem értem mert csak németül tudok a magyaron kívül :).De azt mondták hogy az angol univerzális nyelv és külföldön is szeretnék megmutatni a zenéjüket,mondjuk ettől még magyarul is adhatnának elő számokat a kettő nem feltétlenül zárja ki egymást szerintem.
2013. jún. 8. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen,sokan erre hivatkoznak,hogy "külföldön is eladhassák". De a Metál épphogy nem a pénzről,hírnévről szól. Szerintem nyugodtan megcsinálhatnák mindkét nyelven,majd add át nekik az üzenetet :)
2013. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pont ugyan ezzel rágom én is a fülüket már jó ideje.:)

Itthon hamarabb lennének híresek magyar nyelvű számokkal,na de ez az ő dolguk...

2013. jún. 8. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz, csak nagyon zavar a csaj akcentusa... Tényleg énekelhetne inkább magyarul.
2013. jún. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem majd mutasd meg nekik ezt a kérdést,kérdező,és akkor talán majd magyarul is énekelnek :)
2013. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is jó ötlet lenne megmutatni nekik, akkor talán belátják. :D
2013. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hátha :)
2013. jún. 9. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!