Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy a Naughty Boy - La La La ft. Sam Smith klippje miről szól? Egyszerűen nem tudom megérteni :|

Figyelt kérdés
Értem a dalszöveget csak idegesít ,hogy nem értem a klippet.
2013. jún. 8. 21:38
1 2
 1/11 Bobi Brown válasza:
73%

Örülök, hogy nem csak engem foglalkoztatott a dolog :)

Keress párhuzamot az Óz a nagy varázsló avagy Óz a csodák csodája és a klip között ;)

2013. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Morsi72 válasza:
80%
Nekem is nagyon fura a klippje mert azt ég értem, hogy a kisfiú a "Doroti" a bjuszos csávó a "bádogember" és a kutya az "otto" de mi van az oroszlánal? és a végén az a szarvas izé az óz? nagyon nem értem...
2013. jún. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát igazából rákerestem kicsit jobban és wikin megtaláltam


[link]

így valamennyire értehtő lett:)

2013. jún. 17. 21:36
 4/11 botond000 ***** válasza:
79%
csak azt nem értem, hogy a végén ugye a barlangban az egy sátán szobor???
2013. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 botond000 ***** válasza:
91%
jah amugy az oroszlán, szerintem a kutya :)
2013. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Én sem értettem igazán miről van szó, de találtam egy magyar blogot, ahol kifejtik és a tag le is fordította a szöveget, úgy, hogy simán rá lehet énekelni a dallamra.

Itt a link: [link]

2013. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Semmi köze az Ózhoz. Egy bolíviai legendát mesél el a klip. [link]
2013. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
97%

Egy bolíviai legendára épül ami egy süket kisfiúról szól aki elszökik,az utcán él,talál egy kutyát aki a társa lesz. Felfedezi hogy képes észlelni az emberek bánatát,és segíteni rajtuk azzal hogy ordít,olyan hangosan mint egy tornádó. Talál egy öreg embert akit szenved és akit gúnyolnak a falusiak,de a sikítás által feléleszti a szívét. Később pedig egy elcsúfított,társadalom által kitaszított embert,akiről kiderül hogy egy démon átkozta el mert nem imádta őt(ez a démon El Tio,aki az alvilág ura,a gonoszság megtestesítője).A férfi egy próféta aki elmondja hogy a démon a sivatagban él,ahol régen istenítették őt,ő pedig elátkozta a falusiakat hogy megöljék magukat. A fiú az egyetlen aki még hallhatja a démont,és legyőzi az ordításával...Vagy más történet szerint feláldozzák a fiút hogy megmentse a tehetetlen falusiakat.

engem is érdekelt ez a dolog,de et nem én mondom,hanem máshova ezt irta egy ember,én meg csak bemásoltam :)

2013. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%

http://www.youtube.com/watch?v=_bNZ_pQ4AJw , a klip alatt leírják, hogy miről szól:


A klip története egy bolíviai legendán alapszik amiben egy siket kisfiú a főszereplő. Amikor a srác sikít elrendeződik egy ember problémája. Állítólag olyan erővel tud sikítani, mint a tornádó és a földrengés. Mivel otthon csak bántják, elfut onnan és belebotlik az első útitársába, aki már elvesztette a szívét, jókedvét, életörömét mert nevetségessé tették.A második útitársra is rábukkanunk. A legenda szerint ő torz és leprás. Régebben egy próféta volt, de El Tio (avagy a Sátán) megátkozta. Bárki aki hallja El Tio-t, az az ő irányítása alatt van. Ezért örül meg annyira az öltönyanyag fejű közlekedési rendőr a kisfiúnak és ezért cipeli el a hegybe, hogy sikítsa ki a problémát örökre mindenki életéből.

2013. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2013. júl. 25. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!