Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azt mondják 2Pac nem halt...

Azt mondják 2Pac nem halt meg. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Lécci olyanok válaszoljanak akik ismerik/szeretik 2Pac-ot, hallották az erről szóló teóriákat, és a kérdés az lenne hogy nektek erről mi a véleményetek. Igaz lehet a 2014-es visszatérés??? Én reménykedem.

2013. júl. 1. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Hülyeség az egész. Az emberek folyton gyártják az összeesküvés elméleteket, de ezek 99,9999%-uk hülyeség, és hülyeséggel is foglalkoznak.

És hiába találnak millió okot, amivel indokolják a baromságukat, az ellenkezőjét is ugyanúgy lehetne bizonyítani, ha nem jobban. A gond, hogy akik ezeket az elméleteket "gyártják", azok elsőnek kitalálnak valamit, amit mindenféle hülyeséggel próbálnak alátámasztani, önkényesen kihagyva bizonyos tényeket, információkat, amiktől megdőlne az elmélet.

Míg egy tudományos elmélet úgy születik, hogy elsőnek mindenféle információt gyűjtenek, elemeznek, és csak utána jutnak valamilyen konklúzióra. Így kicsit másabb eredményeket lehet kapni.

2013. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is reménykedem. De szerintem is meghalt. :(

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=LWa-clWMZ7Q

és ha tovább keresgélsz találsz még. Engem ezek nem győztek meg, majd 2014-ben kiderül.

2013. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elfogadtam azt az álláspontot hogy 2Pac meghalt. Bár a remény egy kis szikrája még ott van bennem is. De ha igazak lennének a teóriák akkor a halála után 7 évvel visszatért volna. De nem jött. Igazság szerint egy kis harag is lenne bennem ha kiderülne hogy csak megjátszotta a halálát és hagyta a rap világát így elkur*ulni. Erről a 2014-es dologról még nem is hallottam. De persze azért örülnék ha visszatérne:D
2013. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. júl. 4. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Már rég visszatért volna ha még élne. Nem hagyta volna a fake "rappereket" hatalomra jutni. Persze azért örülnék neki, hiszen a példaképem. R.I.P= Rap is Pac :D
2013. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon reméle hogy a Rap Istene 20141ben visszatér és újra átveszi a "hatalmat" az ilyen Florida-któl!
2013. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014-ben* :D
2013. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség, meghalt. Sajnos, számomra vele együtt a rap is meghalt jórészt, már csak oldschool -t hallgatok. Butaság olyanokat mondani, meg hinni ezekben, hogy még él. Képtelenség lenne egy olyan embernek, mint 2Pac eddig bújkálni akárhol. Na meg értelmetlen is lenne...
2013. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet hogy visszatér, pár héttel több mint 1 éve még hülyének nézték aki azt mondta hogy "globálisan megfigyelnek minket" , azután jött Edward Snowden és kiderült az igazság , szóval lehet hogy visszatér :)
2014. jún. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!