Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valakinek van ilyen gitárról...

Valakinek van ilyen gitárról tapasztalata?

Figyelt kérdés

[link]


Kinéztem ezt a gitárt.Azt szeretném kérdezni ,hogy meg éri rá költeni?Ha valakinek volt/van ilyen vagy próbált ilyen gitárt és mondana róla egy pár szót annak nagyon örülnék.Minden információt szívesen fogadok.



2013. júl. 4. 14:21
 1/8 anonim válasza:
Általában ha gitárt veszel azt érdemes kipróbálni vásárlás előtt. Nem lehet csak modell alapján venni. Ugyan azon a modellen belül két megszólalásig hasonló gitárnak sem ugyan olyan a hangja. Én azt ajánlom hogy ha van rá módod próbáld ki. De nem egy ugyan olyat hanem azt amelyiket meg akarod venni. Az is lehet hogy kapsz jobb hangzásút olcsóbban.
2013. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tűnik rossznak, a tömör fenyő fedlap és a Shadow elektronika jó pont.

Nem próbáltam ilyet még, de elég jó visszajelzések vannak róla külföldi oldalakon.

2013. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont ne vegyél Epiphone-t, inkább cort, vagy ibanez a jó vétel
2013. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg is tudod indokolni, miért ne?
2013. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pliku ***** válasza:
Igen,ez elég hülyeség,hogy rengetegen szídják az Epiphone-t.Nekem is az van és imádom a gitárt!Szóval szerintem ez megéri!
2013. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy Epiphone sg g-400-am van és azért nem szeretnék más márkájút mert én tökéletesen meg vagyok elégedve a mostanival.
2013. júl. 5. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a tapasztalat, most nem tom máshogy magyarázni, volt egy nem is olcsó epiphone-om és a mostani ibanezem simán odavágja!
2013. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnoz ez így nem segítség. Az ér valamit, ha elmondod, mi szól ellene és miért annyival jobb a másik.

Konkrétan milyen az az Epiphone és az az Ibanez, amit hasonlítasz?

2013. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!