Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Náci zenéket hallgatok vegyítv...

Náci zenéket hallgatok vegyítve punkkal és nem tudok dönteni melyikhez húzok jobban ez így normális? 16L

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
milyen egy "náci zene" ?
2013. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Waffen ss .. GIGI.Z..RADICAL HUNGARY ...VÀDLOBITOFÀK....vendetta..hunnia.Vérkőtelez ...Divizio88

...88-as csoport..Egészséges fejbőr

2013. júl. 28. 12:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"miért kell rögtön elítélni az embert" ez az a mondat amit soha nem gondoltam ,hogy valaha is hallok egy olyan embertől aki nácinak vallja magát...kissé irónikusnak érzem.
2013. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
88as csoportot elég erős náci zenekarnak nevezni. Van pár témájú daluk, ami a Harmadik Birodalomhoz köthető részben, de ettől még nem nácik.
2013. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
67%
Ha náci zenét hallgatsz , akkor biztos nemvagy punk...meg mondjuk a punkokra mondják hogy zsidók meg kommunisták...szóval messze állsz a punktól ha ilyen fajgyűlölő vagy..véleményem szerint egy ostoba éretlen hülyevagy..nem a korod miatt, hanem mert nemtudsz dönteni..
2013. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Jaj kislány, rohadt szar lehet a szövegértésed, ha egyszerre hallgatsz punkot meg skinhead-neonáci izét. Nem tűnt fel, hogy a punk az egyenlőség mellett van? Hogy elítéli a rasszizmust, a nemzeti értékeket, és az olyan zsidózó gyökereket mint te? Szerinted miért ellenségek a punkok és a skinheadek? Szóval nem, nagyon nem normális.

Amúgy meg nagyon vicces volt a "miért kell rögtön elítélni?" mondat egy trú "náci" szájából. Azt meg, hogy ki zsidó származású, nem tudhatod, simán lehet, hogy te is az vagy. Szóval gyakorold a szövegértést, és ásd el magad.

2013. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Mennyi itt a cigány-zsidó-kommunista....ez a gyakorikérdések csak erről szól, YouTube-on nincs ekkora pofájuk a szemeteknek.... egyébként mind a kettő műfaj jó, van aki nem szélsőjobbos, de szereti a ,,náci" zenéket, és valaki szélsőjobbos de nem szereti a ,,náci" zenéket... én zenében nem szoktam politizálni, csak ha nagyon olyan a téma. Én mulatóst is hallgatok, attól még nem vagyok cigány.
2013. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Vegre 1 normalis ertekelheto valasz...es amugy igen csak itt nagy a pofajuk.elottem mar nem merne tappogni egyikse..
2013. júl. 31. 15:43
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
igen, félek egy 16 éves nácirib anctól. :)
2013. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
52%
Én nem félek .. gyere ide , hozhatod a náci barátaodat is.. Mosonmagyaróvár magyar utca 9 :) Punk/F
2013. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!