Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Le tudnátok nekem írni az...

Le tudnátok nekem írni az összes rock zenekart amiről hallottatok?

Figyelt kérdés
Lehet rossz is és mindegy milyen nyelvű

2013. júl. 28. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Iron Fire, Alice in Chains, Lordi, Nightwish, Nirvana, Ac/dc, Green day, 30STM, Limp Bizkit, Nickelback, Deep Purple, Avatar, Lord, Időgép, Krokus, Scorpions child, Megadeth, Slayer, Iron Maried, Pantera, Judas Pires, Black Sabbath, Children of bombon, Airbourne, Ghost B.C, Voltbeat, Kiss, Rolling Stones, Beatles, Kreator, Guns n roses, Aerosmith, Led zeppelin, Skid Row, Jackly, Metallica, Ozzy Ostorbne, Nirvana, Pearl Jam, Edda, Tankcsapda, Motorhead,Ossian, Bullet for my valentines, Linkin park, Rammstein, Three Days Grace, Dope, Road, Kárpátia, Oomph, Avenged Sevenfold, Dalriada, Sonata Arctica, Helloween,Breaking Benjamin, Rhapsody, Moby Dick, Mozzart I Opera Rock, No thanx, Queen,Seremedy, Slayer, Twisted Sister, Jimmi Henrdrix, Van halen, Pink Floyd, Ramones, The who, Sex pistols, Sound Garden, Cream, The Clash, Red Hot Chili Peppers, Frank Zappa, Rage Againts the Machine, Primus, Meat Loof, Bad Copmany, White Zombi, Metalium, Majesty, Heimdall, Icewind, Versus, Asgard, Cage, REbbelon, Katana, Myrath, Nordheim, Crom, Voyager, Flawed Element, Rise Againts
2013. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rammstein, 3 Days Grace, Green Day, AC/DC, Metallica, Megadeth, Guns 'n' Roses, Sex Pistols Sajnos még csak ennyit ismerek, de az előző sokat írt, majd abból még csemegézek. ;-)
2013. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt egy pár amit még nem soroltak fel elöttem :)

P-Mobile,Omega,Piramis,Hooligans,Smokie,Depresszio,Pokolgép,Zanzibar,groovehause,Karthagó,R-Go,KFT,Ismerős arcok

2013. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az összeset írnám, akkor folytathatnám napestig. Elégedj meg egyelőre azzal, ami a telómon van, + ami eszembe jut közbe :)

Helloween, Black Label Society, Tankcsapda, Road, Lord, Rómeó vérzik, 3 Doors Down, Aerosmith, All That Remains, Trivium, Alvin és a mókusok, Arch Enemy, Atreyu, August Burns Red, Nickelback, Hinder, Sick Puppies, Avenged Sevenfold, Billy Talent, Black Veil Brides, Blind Myself, Soul Sanctuary, Blink 182, Bon Jovi, Breaking Benjamin, Bullet for My Valentine, Ensiferum, The Calling, Daughtry, Die Toten Hosen, Die ärzte, Megaherz, Rammstein, Völkerball, Milking the Goatmachine, Dorians, ACDC, Black Sabbath, Deep Purple, ZZ Top, Dragonforce, Five Finger Death Punch, Guns 'n' Roses, Hammerfall, HIM, Hollywood Undead, The Idoru, Iron Maiden, Metallica, Slayer, Anthrax, Megadeth, Kalapács, Korn, Leander Rising, Within Temptation, Led Zeppelin, Limp Bizkit, Linkin Park, Miss May I, Muse, My Chemical Romance, Green Day, Nightwish, The Offspring, Ossian, Papa Roach, Poets of the Fall, Shadows Fall, Pokolgép, Queen, Red, Republic, Scorpions, Disturbed, Rev Theory, Skillet, Velvet Revolver, Nirvana, Slash, Slipkot, Ozzy Osbourne, Sonata Arctica, Soul Asylum, Stone Sour, System of a Down Theory of a Deadman, Three Days Grace, Train, Van Halen ...

Na hogy most ezek közül melyik az a stílus amit, kerestél, azt válogasd ki magadnak :)

2013. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. júl. 29. 09:07
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Én is írok párat, amit nem láttam.

Shinedown

Seether

Finger Eleven

Default

Sum41

Sixx. A.M.

My Darkest Days

Simple Plan

R.E.M.

My Chemical Romance

Feeder

Paddy And The Rats

The Pretty Reckless

Puddle Of Mud

The Smashing Pumpkins

The Doors

P.O.D.

Def Lepaprd

Kansas

Warrant

Emerson, Lake & Palmer

Kesh

Santana

Niburta

2013. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Ki hagyták a MÁTLI KRÚt
2013. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
MÁTLI KRÚ xDDDDDDDDD Egyébként nekem még Janis Joplin, Omen, és P.Box jutott eszembe, amiket nem láttam itt.
2013. aug. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3 Doors Down, 12 Stones, 30 Seconds to Mars, A Két Paraszt, ALIASES, Alien Ant Farm, American Hi-Fi, Apocalyptica, Asking Alexandria, Blink-182, Blue October, Bon Jovi, Breaking Benjamin, Bullet For My Valentine, Dead By Sunrise, Dimmu Borgir, Disco Express, Evanescence, Extázis, Fall Out Boy, Feeder, Five Finger Death Punch, Foo Fighters, Fuel, Gob, Good Charlotte, Green Day, Guns&Roses, Heaven's Basement, Hollywood Undead, Hooligans, Hot Action Cop, Iron Maiden, Jimmy Eat World, Last Sunday, Linkin Park, Lordi, Metallica, Motorjesus, New Found Glory, Nickelback, Nocreeps, Papa Roach, Paramore, Quenn, Ret Hot Chili Peppers, Rise Against, Seether, Simple Plan, Sixx:A.M., Slipknot, Sugarcult, Sum 41, System Of A Down, Tankcsapda, The All-American Rejects, The Offspring, Three Days Grace, Toilet Boys, Transmatic, Tribal Ink, Walkways, Fish!, Vad Fruttik

Ennyi van a telómon

2013. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amaranthe!!!
2014. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!