Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel javítsam ki hogy olcsó...

Mivel javítsam ki hogy olcsó festékkel festettem le a gitárom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy olcsó húsnak híg a leve de kinek van pénze 300 ml Plasti Cotera 2000ft-ert. Le fetsettem a gitaromat 1500ft/600ml-es MEAN Machine autó festékkel(tudom,de gobdoltam ha Fendernek jó volt autó festékkel nekem miért ne),a színével és a hangzásával is meg vagyok elégedve,de viszont a tapintásával nem. Mondjuk az is igaz hogy itt ott fakitöltőt is használtam és úgy igazán csak ott ragad,meg az is hogy utánna még olcsóbb waxxal le is waxoltam. Azt meg ugy akartam hogy a le csiszolpm finom csiszoló papírral a lakkot es ugy rá,de látszik hogy fako,fekete helyett szurke a wax alatt. Mit csináljak?
2013. júl. 29. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Csiszold vissza fáig vagy alapozóig, és fesd újra.
2013. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugyan azzal? Az a gond hogy pont annyit vettem hogy elég,és hát így is min. 6000 volt. Meg nekem nem a festéssel hanem a lakkozással van bajom. Vmi más ötleted?
2013. júl. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!