Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vettem ma egy stagg húrkészlet...

Vettem ma egy stagg húrkészletet felhúroztam a gitárom és a felső 3 húr erősen rezonál az alsó 3 al pedig semmi baj én húroztam fel rosszul vagy tényleg rossz húrokat vettem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan a szarból tudjuk mi azt?
2013. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen gitár? hányas húr? milyen hangolás?
2013. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hora gitár normál hangolás húrokat nemtudom de puhák az előző húrjaimhoz képest jóval
2013. júl. 29. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
jólvan inkább hagyjuk..... -.-
2013. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ha rosszul teszed fel, akkor max leenged, és nem tartja a hangolást, azon kívül mást elrontani nem tudsz (ha csak nem húroztad keresztbe, de azt azért nem hiszem).

A húroknak sincs valószínűleg semmi bajuk, a gitár a kaka. Vehetsz bele egy magasabb húrlábat, vagy vegyél inkább kemény húrt, ha azzal eddig nem zörgött, akkor lehet, hogy maradnod kellene a keménynél, és úgy nem lesz gond.

Az is lehet (legalábbis itt találkoztunk már ilyennel is), hogy egyszerűen elmúlik, beállnak az új húrok, és pár nap múlva már nem zörög (még én ilyet nem tapasztaltam, de volt aki itt azt írta, hogy pár nap alatt elmúlt neki)

2013. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nejlonhúros klasszikus gitárról van szó?

Annak tényleg kell pár nap, míg beáll.

2013. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat! ment a zöld kéz
2013. júl. 29. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!