Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyibe kerül az Aldiban...

Mennyibe kerül az Aldiban kapható C. Giant elektromos gitár, mit gondoltok, milyen lehet?

Figyelt kérdés
Otthoni, hobbi szintű használatra megfelel?

2013. aug. 2. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne komolytalankodjunk.
2013. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb. olyan lehet, mint a diszkont szupermarketek többi terméke. Olcsó tömegcikk.

Lehet, hogy otthonra megfelel, de hogy ha el akarod adni, sokat buksz rajta, az biztos.

2013. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Viszont valamivel jobb, mint a tescos, ikeás, praktikeres, metrós többi olcsó hangszer. Engem érdekelnek az ilyen olcsó "lehetetlen" hangszerek, amikor olyan helyen látok hangszert, ahova az szerintem nem való, mindig ki szoktam próbálni, (illetve ilyen C. Giant gitárral máshol is találkoztam), de ez valamivel komolyabb mint azok. Pl egy C.Gian stratocasternek sokkal komolyabb hangja volt, mint a hangszerboltban kapható Harley Benton stratonak.

Ezzel nem azt akartam sugallni, hogy mégis csak jó kezdőnek, meg otthoni hobbigitározásra, mert tényleg nem itt kezdődik a tanulóhangszer sem, hanem hogy ugyanolyan áron a hangszerboltban is szart fogsz kapni, gyűjts rá egy kicsit többet, és ne legyen kidobott pénz. Leginkább a gitarshop.hu-n nézelődj, ha használtat veszel, akkor nagyobb az esély, hogy kis veszteséggel (vagy akár veszteség nélkül) add el, ha valamiért megunnád, vagy esetleg komolyabban gondolnád és jobbat szeretnél.

2013. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. aug. 3. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!