Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez nem képmutatás, hogy amíg...

Ez nem képmutatás, hogy amíg élt "Cipő" addig egyszer sem hívták meg a Republicot a Szigetre, most meg emlékkoncertet adnak elő?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemtom volt-e a Szigeten, mert különösebben nem érdekel ez a szigethisztéria, de ha tényleg így van, akkor de. Jó reklámnak tartják Cipő halálát.
2013. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cipő lépett már fel a Szigeten.

Egyébként szerintem nem képmutatás, egy ilyen embert és zenészt nem lehet nem "elbúcsúztatni", és a Sziget nagyon jó hely erre. Ez a búcsúkoncert így is- úgy is megrendezésre került volna valahol, szerintem ez egy jó húzás, hogy éppen itt, rengetegen voltak, nem is tudom hol máshol fogadhattak volna ennyi embert. Nem gondolnám, hogy hasznot húznak belőle, a bevétellel nehéz sorsú zenészeket támogatnak, és valószínűnek tartom, hogy a fellépők sem gázsiért léptek fel.

2013. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy baj van csak, az alapítvány a nehéz sorsú zenészekért nem létezik. Még csak be sincs jegyezve sehol!

Bódi László Cipő Emlékét Őrző Alapítvány (keress csak rá a neten)

A pénzt Abella és a maradék zenekar egyszerűen csak lenyúlta, akárcsak Zoli millióit, amit a Húsvéti hó albumán megjelentetett Cipő által felénekelt dal miatt kellett fizetnie (amit Zoli írt, és a kettőjük projectje volt anno, a zenekar és a menedzsment nem is tudtak róla)

2015. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!