Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ki a jobb Mr....

Szerintetek ki a jobb Mr. Busta vagy Essemm?

Figyelt kérdés
Én nem tudok külömbséget tenni. Mindkettőjüket egyformán szeretem.(mint zenész)

2013. aug. 18. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Mindkettejüket egyformán nem kedvelem.

Másrészről meg messze vannak a zenésztől, max előadók..

2013. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Essemm. Jobb és tehetségesebb rapper.
2013. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
két külön műfaj
2013. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem vehetők egy kalap alá. Mindketten egyediek és nagyon jók, ha csak nem a legjobbak. Mr.Busta termékenyebb, mint Essemm, így sokkal jobban szeretem. Teljesen egyéni és vad, hardcore stílussal rendelkezik, míg Essemm, talán egy kicsit populárisabb, mint zeneileg, mint szövegileg. A rajongó tábor is vegyes. Essemm-nek a zenéi inkább a fiatalabb korosztálynak szólnak, mint Bustáé, aki az idősebb generációt vette célba. Ezért is annyira megosztó személy, mert a legtöbb mai fiatal, nem érti a tartalmát a mondandóinak, csak a "nagyképüségét" látják. Ami egyáltalán nem igaz. Teljesen egyéni ebben az országban, és eddig senkinek nem sikerült utánozni őt. Csak próbálkozások vannak, de az süllyesztő.
2013. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Egyiksem...
2013. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Respect #4-es nagyon nagy igazad van!! Sokan azt gondolják, hogy sz*r meg túl csúnyák a szövege, pedig csak érteni kell őket.
2013. aug. 25. 19:38
 7/10 dandi98 ***** válasza:
36%
Mit kell érteni az orrba szájba történő káromkodáson? Tanuljon meg normálisan ember módjára beszélni és akkor majd meghallgatom.
2013. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen a mostani sz*r Essemm populáris ezért utáltam meg, de hallgasd meg a Majmokbolygója-Egyben albumot, az ku*vára nem populáris. Busta sz*r volt, az is marad, Essemm nem volt rossz de k*ba***ott szar lett.
2013. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

09-01 10:56


Minek kell ide írni ha nem tetszik a műfaj?

Olyanoktól kérdezték akik szeretik a rap-et.. amúgy meg Mr.Busta-t nem kéne a szátokra venni,mert több mint 20 éve csinálja amit csinál és jól..Essemm-ről meg annyit,hogy ő is már 6-7 éve csinálja,és felkapták..Azért mert nem tudjátok felfogni hogy mit jelent amit rapelnek,az sajnálatos,mert az igazságról beszél... habiszti gyökér -.-

2013. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vicces, 20 éve rapper ami már több mint 20 és akkor véleményt sem szabad mondani? Miféle gondolkodás mód ez ember? Amúgy hülye kérdés, hogy ki a jobb, mert mi alapján hasonlítod össze? Nekem Busta, de Essemmet is találom majdnem ugyanolyan jónak, igaz, hogy nem hallgatom Busta -val ellentétben...
2013. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!