Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek hogy tetszik az új...

Kinek hogy tetszik az új Avenged Sevenfold album?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy nem olyan mint az eddigiek, de ennek ellenére (vagy pont ezért) nekem nagyon bejött :) Nem mintha az eddigi albumaik nem lettek volna istenkirályak, de szerintem ez is az :)

Esetleg a kedvenc számotokat vagy számaitokat is leírhatjátok róla :)



2013. aug. 25. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Na letöltési linket kérek, de gyorsan :) Én eddig csak a Hail to the king-et hallottam róla, és az kifejezetten tetszett. Tudtommal az album többi része hivatalosan csak 27-én jön ki, nem? :D
2013. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hivatalosan!!:D

Én YouTube-on hallgattam meg, egyébként óriási rajongójuk vagyok, de egy kicsit nekem ez túl... Szóval érződik rajta az a 3 év, megkomolyodtak. Már nincs meg benne az a Little Piece of Heaven - féle őrület és ez nekem hiányzik, bár ebben biztos sokat számít az hogy The Rev már nincs, na de ebbe nem megyek bele.

Amúgy tetszik az album, csak fel kell hozzá nőni, nem való a fiatalabb korosztálynak, akik Matt haja miatt nyavalyognak. Pár év múlva én is biztosan csodálattal hallgatok majd, így 15 éves fejjel kicsit sok.

2013. aug. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet. Nekem 18 éves fejjel rohadtul bejön, szerintem egy nagyon jól összerakott koncepcióalbum, nagyon jól ráépítették a főtémára az egészet, a számokat ha egyben nézed, akkor egy komplett történetet rajzolnak ki. Syn szólói még mindig állatok, Matt szövegei és a hangja még mindig ott van. Az egyetlen, ami első hallgatásnál hiányzott, az Rev volt a dobok mögött. Hozzá képest Arin dobtémái enyhén szólva egyszerűek, de ezt ráfogtam arra, hogy old school metál hangzást akartak elérni, és így már ez is beleillett a képbe. Nálam elérte az album a 10/10-et :)

Amúgy linket nem enged berakni az odal, de már piratebayen is fent van, ha rákeresel megtalálod :) (Nekem már múlthét szerda óta megvan khm... ncore-ról :D )

Aztán ha kijön megvenni :D Persze csak ha tetszik :)

2013. aug. 26. 16:39
 4/7 A kérdező kommentje:
*oldal
2013. aug. 26. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Közben meghallgattam én is. Az a véleményem hogy ez úgy szól, ahogy egy nagyon jó hard rock és metál határán egyensúlyozó albumnak szólnia illik, de nem úgy, ahogy az Avenged Sevenfold szólt eddig. Ezen nem is lepődöm meg, mivel olvastam, hogy ilyen oldschool heavy metálos ihletésű lesz a dolog. Nekem így is nagyon bejön, valóban eléggé egységes, passzolnak egymáshoz a dalok, és egy kerek egészet alkotnak. Ha negatívumot kell említeni, akkor az az lenne, hogy szerintem ezen az albumon nincs túl sok olyan dal, ami önállóan, kislemezként is figyelemfelkeltő és igazán sikeres lehet, én így első hallgatásra a címadó Hail to the kingen kívül a Crimson day-t tartom önmagában is kiemelkedő számnak, de mondjuk a 2 a 10-ből végülis nem is rossza rány ilyen téren :D

Ja, amúgy az első voltam. 17/f

2013. aug. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyetértünk :)

Mondjuk szerintem a Crimson Day-en kívül ott van még az Acid Rain, meg a This Means War (annak a riffje fogott meg nagyon). Meg talán a Heretic.

2013. aug. 27. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:

acid rain, heretic :)

hozzám a régebbi számaik közelebb álltak, több fantázia volt bennük.(Pl: little piece of heaven, seave me, buried alive..stb) nekem az új album kicsit primitívre sikeredett az előzőkhöz képest, de ez csak egy személyes vélemény :) 17L

2013. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!