Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Otthoni, házi stúdióhoz...

Otthoni, házi stúdióhoz összeraktam a fejemben egy minimum konfigurációt, jó lesz-e így? Kell-e még valami?

Figyelt kérdés

- Behringer UCA 222 U-Control USB-s audio interfész

- Behringer MIC 200 TUBE ULTRAGAIN csöves mikrofon előerősítő

- Audio Technica AT 2020 stúdió mikrofon


Ezekből szeretnék egy itthoni kis stúdiót kihozni, minimum pénzből. Egy mikrofonnal szeretnék rögzíteni számítógépre, éneket, akusztikus gitárt. Keverőpult ilyenkor nem szükséges ha jól tudom.

Tehát a kérdés, hogy ezzel amatőr szinten lehet-e szárnyat próbálgatni, és a szettből hiányzik-e valami?



2013. szept. 11. 10:46
 1/5 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy nem akarok elektronikus dolgokat kötni rá, csak a hangot kellene, hogy vegye és továbbítsa a számítógépre.
2013. szept. 11. 12:10
 2/5 anonim ***** válasza:

AT-2020 USB, önmagában, és semmi más.

Ha tényleg csak hangpt szeretnél rögzíteni jó minőségben.

2013. szept. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak azt, de később ki tudja hogy alakul, azt pedig számítógépen keresztül tudom csak használni,sehova máshova...
2013. szept. 14. 00:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul a hang minősége se lesz jobb mint így.
2013. szept. 14. 00:45
 5/5 Clairvoyant ***** válasza:
Ha van egy jó DAW-od, akkor igazából semmi, összerakod, és megnyomod a recordot :) Persze készülj fel rá, hogy a szoba akusztikája és a mikrofon minősége önmagában nem vezet maximális eredményre, de kis gyakorlásra, megszokni a felvétel, vágások, stb. menetét, bőven ideális.
2013. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!