Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sokan ismerik Ludovico Einaudi...

Sokan ismerik Ludovico Einaudi műveit?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és elég sokat hallgatom. Az érdekelne hogy ezzel egyedül vagyok??? Vagy sokan vannak akik ismerik, és szeretik? Nem vagyok elvont, mellette dubstep-et halgatok meg raggae-t meg mindent ami tetszik, extrem bringázok, haverokkal mindig megyünk rendezvényekre fellépni, minden estémre van program... Szóval az érdekelne hogy hasonló korosztályban vannak akik hasonlóan élnek és mégis szeretik???
2013. okt. 4. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyedül a Walk című számát ismerem, megmagyarázhatatlan miért fog el a sírás, ha meghallgatom többször egymás után. Szeretem én is az ilyesmi zenéket, pedig én electro-house-t hallgatok általában és sokat járok bulizni, nem vagyok egy komoly alkat. :D 22/L
2013. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na legalább van valaki :D :D :D :D
2013. okt. 11. 19:51
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy meg nekem is a kedvencem a Walk :O :O annyira ahogy meg is tanultam zongorán :)
2013. okt. 11. 19:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerem. Walk, Life, Fly, Divenire stb.. Amiben egyedi és utánozhatatlan, az a művei felépítése, ahogyan egyetlen, egyszólamú zongorajátékból olyan összetett és mégis letisztult mintázatot tud létrehozni, ami egészen képes magával ragadni.

Habár én elég elvont vagyok zenei téren, meg egyébként is.


20/f

2013. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül :) Én is 20 éves vagyok, és nem rég kezdtem el hallgatni. A barátom mutatta meg, miközben feküdtünk az ágyban és cirógatta az arcom. Annyira magával ragadt, hogy nem bírok leállni vele :) Kifejezetten ilyen "agyalós" zene, nagyon jót tesz, ha el akarok gondolkodni az élet dolgain.
2013. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vagyunk egyedül :D :D
2013. nov. 9. 12:42
 7/8 ZsoltiGyor válasza:
Ezt a kérdést már sokszor feltettem én is magamnak.. 26 éves vagyok imádom a Metallicát, Ákost, technot, dubstepet, Kispált és méág sorolhatnán reggelig szóval mindenevő vagyok, de! elaludni minden éjszaka Ludovico Einaudi-ra szoktam :) Napközben nem hallgatom, de éjjel elalvás előtt nagyon jo!
2016. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a személyes kedvencem tőle a "Nuvole Bianche"! Imádom zongorázni! Ajánlom mindenkinek!
2016. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!