Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi Mirai Nikki-s számokról?

Figyelt kérdés

1. Kuusou Mesorogii

2. Dead End

3. Yuki Yuki Yuki

4. Blood Teller

5. Filament

6. 7th Heaven

7. The Song Of A Certain Truth

8. Egoist

9. Brilliant Imitation

10. Crazy For You

11. Kyouki Chinden

12. Cries From Avici (6)

13. Happy Fate

14. Justice Sentai Go 12th!

15. Never End

16. You Are The Leading Role Of Your Life, So Puff Out

Your Chest And Walk

17. The Creator

18. Lost Children

19. Red Love

20. Herrscher

21. Running For Your Life (Therme Of Cruth)

22. Reject

23. Ubiquitous

24. My Wish Lives In The Future

25. Perfect Trap

26. Third/ Antares Cr302


Akik utálják az animét és/vagy Japánt, kíméljenek meg válaszaiktól!



2013. okt. 22. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Belekezdtem a zene hallgatásokba és negyedénél vagy kevesebbnél leálltam mert 1 óra minimum ha nem 2 amig ezeket meghallgatom és véleményt adok és ne értsd félre amit mondani akarok mivel szivesen megnézném csak az az igazság hogy van pár szereplő a mirai nikkiben akit nem birok és annak a zenéjét nem akarom hallani és nem ismerem cimileg melyik melyiké de az op és end mind a 3. darab tetszett és a battle theme is tetszett ugy hogy ez a 7 db és ja az op és az end is fullosan a legjobb de ha a kedvencre megyek akkor az op a legjobb és a battle theme de nem tudok dönteni köztük mert amikor meghallotam az openingjét nagyon tetszett és utánna ezt is és ez is és ugy hogy 2 van az első helyen és a 2. az a 2. opening és sorolhatnám igy :)
2013. okt. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vannak nagyon jó számok köztük leginkább a 1. 5. 11 és 17. kedvelem nagyon (Yousei Teikoku ezeknek az előadója amiket felsoroltam).
2013. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!