Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Epiphone Les Paul Standard...

Epiphone Les Paul Standard Plus Top Pro-ról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Előre is bocs az off-ért, de akkor már miért nem Gibson studio használtan(?)...kb 150-200 pénz. Nyilván van az a vita, hogy a másodmárka ott végződik e, ahol az első kezdődik, de ez már egy másik "off":)
2013. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam ki őket de láttam egy videot ami egy tisztességes hangszerbolt videoja volt és abban egy Epiphone standard +top Pro vs gibson standard lespaul vs gibson studio-t hasonlították össze és nekem az jött le belöle amint láttam és hallottam hogy szinte ugyan az a hangja a epinek mint egy Gibson-nak csak 4xolcsobb és a hangkitartása messze veri a gibsonokat! Nekem jol jönne egy gitár aminek sok sustainje van alapbol. Meg olyat szeretnék ami szép és nekem a plustop pro darabjai jobban tetszenek. Meg nincs is anyi pénzem hogy gibsont vegyek sajnos.
2013. nov. 12. 06:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy látszik elég szépen körül jártad a témát. A studio modell valóban nem valami szép és a nyaka sem olyan kecses, inkább lapátnyél, mint söprű:-) A különbségek az anyagválasztásban jönnek ki elsősorban. Láttunk már olyan hatszázezres Gibson standardot, amin karcoltak a bund szélek, vagy csúnyán volt összerakva. Igazából az is tömeg termelés, csak drágább munkaerővel, komolyabb vállalati terhekkel, satöbbi. Ha szerelem a hangszer, amit kinéztél, ne állj ellen neki:-) Idővel majd kipróbálhatod egy eredeti gibó szettel, amiből kijön a szand:)
2013. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!