Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok nekem olyan idézeteke...

Tudnátok nekem olyan idézeteket írni (magyarul) amit az 1D-s fiúk mondtak?

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni egy pólót, amin mind az 5 fiútól van egy-egy idézet. :))

2013. nov. 23. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Zayn: "Az élet nem egy zenelejátszó, ahol választani tudsz, mit akarsz lejátszani, hanem egy rádió, ahol élvezned kell azt, amit játszanak."


Nem vagyok biztos benne, de ha a Citatumon megnézed, talán van tőlük pár idézet ezen kívül.

2013. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon szépen köszönöm! :)
2013. nov. 27. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha utánad fütyülnek, ne fordulj meg, hagyd figyelmen kívül! Te egy hölgy vagy, nem egy kutya!" ~Niall Horan


"Igazi Directioner az, aki bár még nem látott minket, mégsem veszíti el a reményt!" ~Zayn Malik


"A legerősebb emberek nem mindig azok akik nyernek, hanem azok az emberek, akik nem adják fel, amikor veszítenek!" ~Liam Payne


"Nyeld le a félelmeid, töröld le a könnyeid, engedd el a sötét éveidet. Állj fel. Mosolyogj. Menj el." ~Harry Styles


"“Nyugodtan sértegess , de a rajongókat nincs jogod megsérteni.” ~Louis Tomlinson


Tessék pár idézet, remélem ezek elnyerik tetszésed :)

2013. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megmentettél!! :) <3
2013. dec. 1. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Popcorn - Directoner című magazin szerint a fiúk legbölcsebb/legviccesebb mondatai:

Liam:

"Amikor kicsi voltam, mindig akartam egy fiútestvért, most pedig olyan, mintha négy is lenne!"

"Az álmok olyanok, mint a csillagok. Talán sosem érintheted meg őket, de ha követed, elvezetnek a sorsodhoz."


Harry:

"Ne azt válaszd, akit az egész világ gyönyörűnek lát. Inkább azt, akitől gyönyörűbbnek látod a világot."

"Válaszhatunk. Élni vagy létezni."

"Nem hiszem, hogy a szerelmet definiálni lehet."

"Egy álom csak egy álom. Amíg úgy nem döntesz, hogy megvalósítod."

"Csak egy pillanatba telik egy lányt kövérnek nevezni, de ő egy egész életen át éheztetni fogja magát... Gondolkodj, mielőtt beszélsz."


Niall:

"Ha legális lenne, összeházasodnék a kajával."

"Időröl időre eljön az a rádöbbenős pillanat, amikor libabőrös leszel, és azt gondolod: én vagyok a világ legszerencsésebb embere."

"Egyedülállónak lenni nem azt jelenti, hogy gyenge vagy. Azt jelenti, hogy elég erős vagy, hogy várj arra amit megérdemelsz."

"Az a fajta srác vagyok, aki bármilyen lányba képes szerelmes lenni. Mert én a szívemmel szeretek, nem az eszemmel."


Zayn:

"Srácok, amíg mellettünk álltok, mi ott leszünk."

"Nem bánjuk, ha vannak utálóink. Amíg megvannak a rajongóink, erősek vagyunk."

"Az, hogy vannak hibáid, nem azt jelenti, hogy nem vagy gyönyörű."

"Vicces dolog az élet, abban a percben, amikor azt hiszed, minden rendben van, közbejön valami, és fejrefordul minden."

"Vicces az élet. Változnak a dolgok, változnak az emberek, de te örökre te maradsz, szóval légy hű önmagadhoz, és sose add fel azt, aki vagy valaki másért."


Louis:

"Élj a pillanatnak, hiszen minden más bizonytalan."

"Azt álmodtam, hogy volt egy hatodik bandatagunk is, és kiderült, hogy szörnyű! És veszekedni kezdett velem!mEl akartam küldeni, de egyik fiú sem segített!"


Remélem segítettem:))

(12/L)

2013. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!