Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes elmenni a Rockmaratonra?

Érdemes elmenni a Rockmaratonra?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye? Érdemes elmenni?
2013. dec. 6. 17:45
 1/6 anonim válasza:
IGEN!!!!!
2013. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom, 2005-ben voltam először, akkor csak egy napra, azóta minden évben próbálok végig lent lenni (volt kétszer, hogy csak a felére sikerült), de én nagyon szeretem!
2013. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tervezem én is, de kicsit félek is tőle :D Első fesztiválom lenne. 16/L :D
2013. dec. 24. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Félni valód nem igazán van, szerintem nagy élmény lesz, bár azért remélem nem egyedül tervezel jönni :) Bármi kérdésed van írj nyugodtan :)
2013. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tavaly voltam először legjobb barátnőmmel, féltem, főleg attól, hogy az ottani emberkék mennyire lesznek vadak. De eszméletlen jó volt, ha bemész közéjük, rájössz, hogy mekkora arcok mind. Idén is leszek, érdemes elmenni, szórakozni egy jót és megismerkedni új emberekkel :);)
2014. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Ne menj! Nqgyon undorító mind legalábbis az idein. Látnád őket :/// minden reggel felcssodulnek a buszra és nagyon undorízóak,fele részeg és kiabálnak a buszon a másik fele meg örült,a szemük is olyan furán áll mintha fogyik lennének. Ma meg vagy 100 ilyen feljött a biszra és a végállomáson vagy 200 ilyen alak áltt,l. :(((( legyen már vége!!!!!!!(tudom h 2013 as kerdes volz,de idényr van)
2014. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!