Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a híres One Directi...

Ki szereti a híres One Direction együttest? Miért?! Ki az aki nem szereti? Miért?!

Figyelt kérdés
:)

2013. dec. 18. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretem mert egy rakás hülyegyerek az idegesítő zenéikkel
2013. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem szeretem, mert nem tudnak élőben énekelni, unalmas a zenéjük, nincs semmi mondanivalója a dalszövegüknek.
2013. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

nem szeretem, mert nem tetszik a zenejuk, es az egyik osztalytarsam folyamatosan roluk beszel, es ez mar idegesit. :D

meg... belieber vagyok..!

2013. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Én szeretem! Ők az életem. Aranyosak, kedvesek a rajongóikkal. Szerintem jól is énekelnek. És még sorolhatnám. :)
2013. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mint emberek nincs bajom velük azt leszámítva, hogy néznek ki?! "pasik" ahham. na jó ízlések és pofonok..

Nem szeretem, mert nekem nyálas, semmi mondanivalója, sok h.lyegyerek ugrál össze vissza, és semmi igényesség, munka nincs mögötte..

(most nem akarom hozzátenni az érveket, hogy ezzel ellentétben pl egy rocknak, vagy metálnak (nem feltétlenül a hörgős hanem pl ennek:

http://www.youtube.com/watch?v=29LJGaSExAs

mennyi mondanivalója van, aztán sehol sincsen szinte a "hírnevük")

T.

2013. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A 2. mondjon már egy előadót aki most a csúcson van, és egy mákszemnyi mondanivalója van a szövegének!! nem vagyok hatalmas 1d fan de ilyen hülyeséggel nem érvelek! A zenéjük nem rossz , bár szerintem vannak sokkal jobbak, nem tudom mi ez a nagy felhajtás körülöttük.
2013. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Pop-nak sincs mondanivalója(max nagyon minimálisnak), mert nem erről szól.. de Pl ha azt mondanám, hogy Slipknot, aminek azért jócskán minden számuk szól valamiről, a saját műfajukban nagyon elismertek, vagy bárki mást akkor meg én leszek lehúzva, mert az egy szar, mert nem pop. ez is csak ízlés és műfajok kérdése, nem véletlenül találták ki.

T.

2013. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Imádom őket, mert viccesek, jó a hangjuk, ezenkívül imádom bennük, hogy az elmúlt 3 és fél alatt ugyanolyanok maradtak, mint voltak, nem engedték, hogy a hírnév és a sajtó megváltoztassa őket, mindig önmagukat adják, és mindegyikőjüknek egy érdekes,a többiekétől eltérő stílusuk van, és a számaiknak igen is van értelme,mert ők olyanokat mondanak a rajongóknak, amit a többi fiú nem mond, mert közvetlenek, nem olyanok mint egy átlagos fiúbanda, és részemről:ha szomorú vagyok, felvidítanak, ha boldog vagyok, még boldogabbá tesznek, ha ideges vagyok, megnyugtattnak, ha unatkozok, elszórakoztattnak, szóval egyszóval megváltoztatták az életemet ez alatt az egy év alatt(azért egy év, mert csak 2012-ben ismertem meg őket)
2013. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Én imádom őket!! Jók a zenéik élőben is meg amúgy is. Tele van a telóm a zenéjükkel. Van nagyon sok számuk van pörgös de van lassú érzelmes. Nagyon kedvesek a rajongóikkal. Még elfelejtettem valamit NAGYON JÓL NÉZNEK KI főleg Harry meg Niall és Zayn. Naggyából ennyi. One Direction I‘love you FOREVER.!!!
2013. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
imádooom!!!<3 i'm directioner
2013. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!