Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez lehetséges?...

Szerintetek ez lehetséges? (VOLT fesztivál bérlettel kapcsolatos)

Figyelt kérdés
Karácsonyra VOLT bérletet kaptam akciósan. Nagyon örültem neki, és lefényképeztem, majd felraktam Instagramra, arra nem is gondolva, hogy nem valami jó ötlet hogy látszik rajta a vonalkód. Kb. 2 órán keresztül volt kint, utána letöröltem. A baj az, hogy be volt írva a kép alá a #voltfesztival hashtag. Ez mind 24-én este történt. Lehetséges, hogy ez alapján valaki visszaél a vonalkóddal vagy akár meg is hamisítja? Nincs sok követőm Instagramon, nem is miattuk aggódom, hanem mert be volt taggelve. Vagy felesleges aggódnom? Vélemények?

2013. dec. 27. 21:12
 1/4 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani de igen...
2013. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az igazat megvallva gondoltam hogy lehet rá esély, viszont annak mekkora a valószínűsége, hogy valaki szenteste az instagramot nézegeti, hogy bérletet tudjon hamisítani? Szerintem nem sok, de ki tudja...

Mi úgyis már a nulladik napon ott leszünk, amikor a legtöbben még nincsenek ott, úgyhogy annyira nem aggódom

2013. dec. 28. 22:14
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem sok esély van rá :)
2013. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató kommentet, szerintem sincs sok esély rá :)
2013. dec. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!