Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik bandák azok, amiket...

Melyik bandák azok, amiket egy rockernek feltétlenül ismernie kell, és melyikek azok, amiket jó ha ismer?

Figyelt kérdés
Rocker szeretnék lenni, ha felsoroltok bandákat, biztos lesz amit már ismerek, de minél többet szeretnék. :D

2014. jan. 7. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jót röhögtem:D Ez nem így megy. A rockerek ugye a rock zene kedvelői. Ha te nem ismersz ilyen zenekarokat, nyilván nem is hallgatod őket, tehát nem biztos hogy szereted, sőt. Nem te választod meg ilyen tekintetben a stílusod, illetve hogy melyik szubkultúrához tartozol. Ez majd magától kialakul. Főleg, hogy attól hogy szeretsz egy zenei stílust, még nem is kell a szubkultúrát is követni, az opcionális. Én például metálos vagyok, azon belül is inkább death metálos, mégsem mondaná meg rólam senki, mert nem nézek ki úgy, és nem is élek úgy.


De maga a kérdés is hülyeség. Mi az, hogy feltétlenül ismernie kell? Olyan nincs, hogy az összes meghatározó zenekart szereted, és ismered a kedvenc zenei stílusodban. Én például nem szeretem a Cannibal Cropse-t, pedig egy meghatározó zenekar a műfajban.


Tehát: azt hallgasd, amit szeretsz. Ne mások mondják már meg, ez szánalmas.

2014. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De pont ezért írtam, hogy vannak rock bandák, amiket biztos ismerni fogok, és szeretek is pl. AC DC, Nirvana, Three Days Grace, RHCP, Rise Against, stb. Tetszenek ezek a zenék, és én sem gondoltam, hogy egyik napról a másikra rocker leszek, csak szeretném kialakítani a saját stílusom, és a rock tetszik a legjobban. Ezért kérek tippeket, hogy melyik bandák azok, amiket nem "feltétlenül", de azért egy rockernek ismernie kell.
2014. jan. 7. 19:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"rocker szeretnék lenni" lol

az csak úgy leszel.. ha az a te stílusod.. de ha magadra erőlteted akkor minden leszel csak nem hiteles és kifognak nevetni..

2014. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Led Zeppelin

Queen

Mötley Crue

Bon Jovi

GUNS N ROSES

Hendrix

Boston

Cheap Trick

Sex Pistols, bár zenélni nem tudtak

Van Halen

Eagles

2014. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

ha modernebb rocker akarsz lenni akkor ajánlom:

Simple Plan

Sum41

The Pretty Reckless

Escape The Fate

Falling In Reverse

Green Day

Paramore

Good Charlotte

My Chemical Romance

Evanescence

2014. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Előbb lőjed be konkrétabban a stílusodat, onnantól egyszerűbb lesz. Ha megvan a stílus, akkor keressél bandát.


Aki életében nem hallgatott ilyen zenét, az mindenre rávágja, hogy rock, ami részben igaz is lehet (ahogy pl. te is tetted). Valaki még a metálra is rávágja hogy rock.


A rock jelző egy összefoglaló név, mint pl.: a pékáru. Ha te azt mondod, hogy pékárut szeretnél, abból nem derül ki, hogy zsemlét, vagy kenyeret szeretnél.


A zenéket lehet kor alapján is keresgélni. 70-es,80-as,90-es rock. Amit a 4-es hozzászóló írt, az 70-es 80-as.


De a legjobb ha stílus szerint nézed.

hard rock, punk, punk rock, goth rock, psychedelic rock, emo, indie, pop punk, stb.

2014. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Rockzenéből milliófajta van, olyanokat hallgatsz amilyen az arculatod és passzol a rockerségen belüli stílusodhoz. Ez egyedi :)
2014. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. És mi lenne, ha saját stílusod lenne? Tudod, olyan, ami belülről jön.
2014. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem, legjobban a punk rock tetszik :) persze a többi is nagyon jó, de ez tetszik a legjobban :)
2014. jan. 8. 22:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ha punk rock akkor a 6os választ nézd meg :)
2014. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!