Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc eurovíziós...

Mi a kedvenc eurovíziós dalotok az idén?

Figyelt kérdés
Nálam Kállay Andris és a Honeybeast viszik a pálmát. :-)

2014. febr. 9. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szécsi Saci és Szécsi Böbe - Born To Fly,csak kár,hogy kiestek.De tetszik még,Király Viktor Running Out Of Time,Bogi We All,és New Level Empire The Last One.
2014. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelműen Honeybeast! Csak sajnos sokszor hamis a csaj. De nagyon jó a dal. Plusz nekem tetszik,hogy magyarul énekel. Én utálom ezt a "mindenki énekeljen angolul!" hozzáállást. Az eurovízión is azoknak szoktam szurkolni (a magyar résztvevőn kívül), akik az anyanyelvükön énekelnek. Olyan ritkán lehet hallani más európai nép nyelvét. Legalább ilyenkor jó lenne! Angolul ezen kívül is hallhatunk sok mindent... Meghallgatnék egy-egy dalt pl. norvégul, olaszul,görögül.
2014. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 panndo ***** válasza:
100%
Egyetértek, Honeybeast és Kállay :)
2014. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!