Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bele lehet abb torodni hogy...

Bele lehet abb torodni hogy vegleg elvesztetted az enekhangod?

Figyelt kérdés

Nagyon jo eroteljes hangom volt semmi nem okozott problemat abban hogy elenekeljem, egyszer hallgatott meg zeneiskolas tanar aki akkor azt mondta hogy az opera lenne a legmegfelelobb szamomra. Aztan varazs utesre elment a hangom es minden problemat okozott, tobbe ki sem nyitottam a szamat, es en is jelentosen megvaltoztam, azota turelmem sincs senkihez es konnyen ingerlekeny leszek. Ha zenet hallok akkor meg haragot erzek, meg vagyakozast.


Ratalaltam erre a cikkre, ami kb ugyanolyan mint ami velem tortent csak nekem nem volt balesetem hanem egyszeruen felszivodott a hangom. 15 eves koromig elvezhettem a zene oromet s utana meg mar csak vissza gondolhattam hogy milyen volt.


Bele lehet ebbe torodni? Van ra mod? Hogyan? Mit csinaljak?

[link]


18L


2014. febr. 24. 00:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibak miatt, gyorsan gepeltem.
2014. febr. 24. 00:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem volt semmi testi/lelki trauma, akkor lehet téged a mutálás jobban érintett:

[link]

Minden esetben kérd szakember segítségét!

Fül-orr-gégészeten meg tudják mondani, hogy van-e valami a hangképző szerveiddel. Ha itt negatív az eredmény, vagy a mutálásra vezetik vissza az okokat, újból felkeresném azt a zeneiskolás tanárt, tud-e segíteni, vannak-e gyakorlatok, átkerültél-e másik fekvésbe?

Ha így sincsen változás, felkeresnék egy pszichológust is. Lelki trauma lehet az a nyomás is, ami az okozza, hogy kijelölték neked az utat az opera felé. 15 évesen lehet, nem voltál erre felkészülve. De ez csak feltelezés!

Mindenféleképpen keresd meg az okokat! Ha az okok megvannak el lehet gondolkodni, hogy teszel-e ellene, vagy beletörődsz. A döntés mindig a te kezedben van.

2014. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!