Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem zavar senkit sem...

Miért nem zavar senkit sem az, hogy az amerikai popzene tele van szexuális utalásokkal/káromkodásokkal?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nagyon sok népszerű popszámban van benne a "fuck" szó, vagy valamilyen utalás, mint pl. a Whistle Song vagy a Peacock?


Érdekes egyébként, hogy én még kommersz, magyar popszámot nem hallottam a "b#sz" szóval és társaival, mégis mindenki szídja a magyar popzenét a külföldihez képest (nekem se a kedvencem, nem védem).


(Az is érdekes kérdés lenne, hogy mit szólnának Fluor Tomi Mizu utáni tinilány rajongói a "művész úr" korai számaihoz, különös tekintettel itt a G#cigránát címűre. Bár az is elég népszerű volt a maga körében a YouTube kommentek alapján.)



2014. márc. 12. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a válasz az lehet, hogy az amerikai pop zene igénytelenségét már megszoktuk, vagy lehet, vannak olyanok, akik nem is értik a szöveget. ( velem is előfordult, igaz, finn dalszöveg esetén, hogy fogalmam sem volt, mit is dudorászok :D)


Magyar pop... haha 30 éve nem íródott rendes dal, mert a mai pop közönségnek elég egy sor szöveg a többi 5 perc refrén.

Szerintem itt is az igénytelenségről lehet szó.

Meg talán jenkiéknél "menő" a fákkolás. Mint nálunk, ha egy letolt gatyás "úriember" minden második szava b...meg.


tomikáról pedig nem tudok érdemben nyilatkozni, mert ama nemű zenét nem követem.

2014. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na álljunk már meg, ki mondta, hogy senkit nem zavar? Ne idegesíts kérlek. Eleve rengeteg ember nem is hallgat ilyen unalmas nótákat. Emellett pont nem ettől lesz valami jó, vagy rossz. (magyar-külföldi)
2014. márc. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert elamerikaisodunk és egy magyar átlagember szerint kb. mindent amit csinálnak, az "menő", az a helyes irány, azt kell követni ahhoz, hogy a világgal lépést tarthass. Akik itthon azt utánozzák, még "menőbbek", ráadásul még elérhető közelségben is vannak.


Ismétlem, egy átlagemberre gondolok. Nem egy hazai réteg elutasítja az "egybeolvadást", a majmolást, de általánosan én úgy látom, hogy ezt valami fantasztikus dolognak gondolják az emberek. Valamint ott van az a tényező, hogy bár majmolunk (már akik), azok nagy része alap angol kifejezéseket sem tud és nem is érdekli túlságosan. Egy fuckot azért biztos ért, arra meg már lehet arcoskodni.

2014. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!