Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kicsoda Lilibaba? Kislány,...

Kicsoda Lilibaba? Kislány, vagy felnőtt akinek elvan torzítva a hangja?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Számítógéppel csinálják az egészet.
2008. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Láttam róla egyszer egy műsort, egy 10 év körüli kislány énekli a dalokat(a kora nem biztos, de gyerek, az tuti)
2008. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Két válaszoló, két teljesen ellentétes hozzászólással.

Várom a további válaszokat... :(

2008. júl. 24. 10:28
 4/8 anonim válasza:

[link]


Ezek a videók vannak lilly babáról, és mint látod egy számítógépes animált figura, olyan mint a gummi maci volt, meg most az a gizda vagy goomi :D:D csak ez kisgyerekekhez szól :) De aranyosra sikerült!

2008. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele hogy számítógépes figura a klippekben. A kérdésem a valóságra terjedt ki.
2008. júl. 25. 08:52
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Második válaszoló vagyok.A kislány, aki énekli a dalokat egyszer volt vendég a Reggeliben az RTL-klubon,úgyhogy a kép számítógépes, de a hang valódi:)
2008. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sztem géphang... és aki valoban létezik az a csicsi aki azt a nyuszisat énekli
2009. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A mesebeli csöppségnek, a mindössze 6 esztendõs, bájos hangú kislány, Czitrovszky Fanni kölcsönzi magyar hangját.
2010. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!