Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért élünk olyan szánalmas...

Miért élünk olyan szánalmas korban, hogy egy ember csinál "zenét" egy programmal, és milliomos lesz? Mit tud ez a Martin Garrix? Egy 10 éves is megcsinálja ezt! Tuctuc zenéhez nem kell tehetség! (videó)

Figyelt kérdés

Le vagyok döbbenve!

Ez a mai világ amiben élünk: A gyerek megcsinálta ezt a számot: http://www.youtube.com/watch?v=gCYcHz2k5x0

És kapott eddig 197 787 735 megtekintést.

Írták, hogy 17 évesen ilyen számot össze hozni, tehetséges a gyerek! Született tehetség! Ezt olvastam, És elismerően bólogattam, hogy tényleg ügyes lehet!


Na utána kerestem, és eszem megáll! Ennyit csinált a gyerek: http://www.youtube.com/watch?v=YMcN61jirJw


A számítógépet nyomkodja 2 órán át!

Ez a tehetségesség?


Mert egy énekesnek jó a hangja, jól tudja használni éneklés közben, egy gitáros, dobos éveken évtizedeken át gyakorol, fellép. De hogy valaki leül a Macbook elé és 2 óráig nyomkodja, és kap 200 millió megtekintést, abba mi a tehetség???

Eltudjátok magyarázni?

Ezt megcsinálja egy 10 éves gyerek is, aki ért a programhoz, és van füle!


Miért ez megy ma?

Mi ebben a tehetség? Hogy hogy ez a gyerek futott be?

Befuttatta valami ismerős ott valami kiadónál?

Szóval a gyereket protekciós?



2014. márc. 26. 21:00
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
Mert már ott tartunk, hogy szinte minden (tisztelet a kivételnek) tizenévesnek ezek az úgynevezett "zenék" tetszenek, mert ez a menő... senkinek nem maradt egy cseppnyi ízlése sem. Zenének az számít amit hangszerrel keltünk. Ha tudna legalább 5 hangszeren játszani és nem csak nyomkodni azt az istenverte sz r gépet talán még érne is valamit. Ez a baj a mai kis gyökerekkel, hogy nem tudják mi számít zenének. A '80-as években lósz@rt nem ért volna ezzel a zajjal. Most pedig ez a "menő". Szépvolt
2014. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Most meg a 80's évekkel nem mész sokra!..Kajak ne várd már el hogy neotonra ugrándozzanak!..aki egy helyben áll álljon, de ne szólja le azt aki halad..:) Vissza kell menni a barlangba rajzolgatni, ott tuti jobb volt a zene..

Mellesleg, ha valakitől sajnáljátok a sikert..ne a dj-k legyenek azok :) Kifacsarja az embert ez amit végigcsinálnak..Rengeteg álmatlan éjszaka, zene határidők, plusz kiállni és feldobni a közönséget :) Nem csak a dobod kell összerakni, meg playbackezni egyet..:) Csinálják utána, szépvolt.

2014. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

,,Miért élünk olyan szánalmas korban, hogy egy ember csinál "zenét" egy programmal, és milliomos lesz?'', ,,Egy 10 éves is megcsinálja ezt!''. Mert te azt hiszed, hogy ez így működik. Ahhoz, hogy Martin Garrix az ,,Animals'' cimű számaval ekkora sikert érjen el, hogy 2013 nyarán 10 országban is a toplisták élén végezzen hidd el nekem nem csak annyiból állt a szám létrehozása hogy 2 óran keresztül össze-vissza nyomkodta a gombokat és nem azért kapott mostanra már 341 129 685 millió megtekintést. Aztán, hogy egy 10 éves is megcsinálja ezt... akkor arra felelj, hogy miért nincsenek világszerte világhirű, multumilliómos 10 éves DJ-k? Talán csak azért mert ez a szakma komoly tudást és kitartó munkát igényel, ahhoz hogy befutott és elismert lemezlovas legyél. ,,Tuctuc zenéhez nem kell tehetség!'' ennek a ,,tuctuc'' zenének neve is van, ez az elektronikus zene, amihez igen is kell tehetség és nem kevés szakmai tapasztalat na meg persze tudás.

2/12 válaszoló ennél még te is jobb zenáket csinálsz, akkor miért nem mész már egyből a Tomorrowland-re zenélni?

7/12 válaszoló egy orvost és egy DJ-t ne hasonlíts össze, egy orvos emberek éltét menti meg, egy DJ viszont minden erejével azon van, hogy több ezer embert egyszerre tegyen boldoggá.

11/12 válaszoló miért kellene öt hangszeren játszania? Ő egy teljesen más műfajt képvisel, ha te ezt a műfajt nem szereted, azért még nem kell lehordani, rajtad kivül milliók imádják ezt a műfajt Martin Garrix-al együtt, fogadd ezt el s inkább te is próbálj meg örvendeni ennek a 18 éves srácnak a sikereinek. Hiszen ő minden erejével azon van hogy milliókat tegyen boldoggá a zenéivel, persze mindig vannak olyanok akiknek ez nem tetszik, de kicsit lássatok meg benne az embert, azt a kedves, aranyos, vicces srácot akinek mindene ez a szakma és, hogy ez által embereket tegyen boldoggá, mert higgyéttek el nem minden a pénzről szól. z :)

2014. szept. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
50%
Nem mindegy neked, mivel csinálja? Ettől még szánalmas, mert milliomos éppen az lesz, aki a tömegszart lovagolja meg talán valamicske, de semmi esetre sem penetráns tehetséggel. Mindig a középszerű barmok boldogulnak, belőlük lehet megélni, mert ezeknek építettetek társadalmat. Az ő szavazatuk a legerősebb (mivel mindekié ugyanannyit ér, triviális hogy a középszerű kis szarokbl van a legtöbb), az ő véleményük a mérvadó (mr annak aki elég csordaállat, és a legtöbb az), és a többség dönt, nem? Akkor meg mi a csodálkozás tárgya?
2014. okt. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Figylejetek ide!

Én nagyon bírom Martin Gardixet és most nem csak a Garrix FAN szól belőlem de akkor fikázzátok mikor ti is ilyent csináltok.

Én nagyon szeretem ezt a zenei műfajt és ezért elhatároztam én is elkezdek ilyen zenéket csinálni méhg akkor is ha sehova sem jutok vele.

Na figyelj, ez tudod hogy nézett ki?

Leültem a gèl elè benyomtam az fl studiot és rájöttem hogy rohadtul nem értek ehhez.

Aztán megnéztem nagyon sok videót és újra benyomtam az fl studiot és még mindig semmi.

Elkezdegettem de eddig kb 10-15 órát fektettem a trackembe de alig jutottam valahova és hidd el nem könnyű.

Én csak igy minden végzettség, ichlet, hangszertudomány és néhány feles pálinka nélkül csak leültem és nagyon sok idő alatt nagyon kevésre jutottam.

Nem könnyü hidd el.

2016. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!