Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Behringer DJX700 felvétel...

Behringer DJX700 felvétel probléma!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A következő lenne a problémám: Van egy Behringer Djx700-as keverőm! Fel szeretnék venni vele (leginkább traktorból). A keverő egy belső Cmedia 5.1es hangkártya segítségével van rákötve a számítógépre, egy csatorna a 'zöld' kimenetre, másik csatorna pedig a 'kék' kimenetre. (jack-rca kábellel) Be is van állítva Traktor Pro-ban, hogy külön tudom halkítani, hangosítani a két csatornát, stb. A problémám az lenne, hogy felvenni nem tudok vele. Ezen a keverőn ugye nincs 'Rec' kimenet. Próbáltam a 'Tape' kimenetre kötni egy jack-rca kábelt a másik végét pedig az 5.1es hangkártya mikrofon bemenetére. Így tudok is felvenni vele, csak a probléma az, hogy Traktorban és Virtual Dj-ben is, ha a egy zenét behúzok a jobb deck-re (bal = ch3, jobb = ch4), akkor a bal deck-en is kijelzi, hogy szól a zene, és ha le van halkítva a bal deck akkor halkabban is szól, ha felhangosítom akkor hangosabban. Fordítva ez nem igaz, úgy működik. Ha 'Booth' kimenetre kötöm akkoris ugyanez a helyzet. Próbáltam nem mikrofon, hanem Line-In bementre kötni, ott is ugyanezt csinálja. Mi lehet a probléma?

2014. ápr. 17. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:

a tape kimenet pont erre szolgál.

Line in-be tedd, de némÍtsd le a line in csatornát a gépen, mert a bemenő jelet vissza kirakja a kimenetre, ezért van nálad a zavar.

Össz vissz ennyi a gond

2014. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!