Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó rapper vagyok?

Jó rapper vagyok?


2014. ápr. 17. 16:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
Há jó szar vagy
2014. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
2014. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elég gyér.
2014. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez nem rap, hanem mondatfoszlányok egymás után mondása szünetekkel. Borzalom. Komolyan gondoltad hogy ez szalonképes?
2014. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha egy diktátor lennék és embereket akarnék kínozni, szerintem ezzel a "rapp-el" kínoznám őket, még azt is bevallanák, amit nem tettek meg/nem tudnak. Csak, hogy leállítsam a zenédet..
2014. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm a válaszokat! A maga nemében tré, de azért nem a legalja... Ha pedig az, akkor se baj, mert ebben a korcs világban talán természeteset alkottam. Karrieremnek itt vége is.
2014. ápr. 17. 17:24
 7/17 anonim ***** válasza:
Jézusom ez mi?XD
2014. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát eléggé hajaz az "MC Zsolax" és "Ötuccaiak" színvonalra.
2014. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az lehet, hogy olyan világban élünk, amilyenben, de talán pont ezért kellenének emberek, akik talán megpróbálják megmutatni, hogy létezik még érték, és vannak még emberek akik tudnak igényeset adni. Nem szabad beleolvadni, sem elfogadni, hogy átlagos, vagy átlagalatti. Nem azt mondom, hogy keseregni kell, de biztos van olyan oldalad, amiben meg tudod mutatni a tehetségedet. Ha ez nem a rappelés akkor más, de ne add fel, találd meg önmagad!
2014. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ment is a zöld kéz. Felsőbbrendűnek tartom magamat annál, hogy kövessem a mai fiatalság normáját.

Amúgy szimpla unaloműzésként készítettem el ezt a számot, még ha a szövege másról tanúskodik is.

Amúgy nem adom fel, mert van életem és céljaim is. Amúgy régebben írtam a rapet, azóta változtak a dolgok.

2014. ápr. 19. 03:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!