Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Kállai hányadik...

Szerintetek Kállai hányadik helyet éri majd el az eurovizion?

Figyelt kérdés
Ti kinek/kiknek szurkoltatok hogy kijusson Koppenhágába?:))

2014. ápr. 26. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

15.


Senkinek.

2014. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nemtudommilyen ***** válasza:
Szerintem ha a zenét nézzük, akkor top 5-ben simán, viszont itt főképp az ország számít. :/
2014. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok hogy a lehető legeslegjobb helyet érjük el :)

Márcsak azért is,mert szerintem eddig még nem volt ennyi esélyünk,mint most ezzel a dallal.Vagyis szerintem.Ráadásul a dalnak is egy fontos üzenete van, ezt sem lehet annyira elhanyagolni,mert ha jobban megnézzük,nem ilyen nagy üzenetű dalok vannak legtöbbször a versenyben,ahogy ebben az évben sem.Persze emiatt lehet kilóg a sorból,de talán éppen emiatt jobban felfigyelnek rá,nemcsak magára a dalra,hanem a mondanivalóra is,és ez pozitív hatással lehet akár a szavazatokra is.

Szerintem top5 is lehet,vagy top3,attól függ.

Láttam egy olyan kommentet is valahol,hogy ha Mo. most nem nyer,akkor soha.Én azt,hogy nyer,nem merném lehet megkockáztatni előre,de egy jó helyezést tényleg elérhetünk szerintem.Persze ez csak az én véleményem,de ennyi esélyünk még talán egyszer sem volt eddig.Mondjuk a Compact Discora is azt mondták hogy esélyes,aztán mégsem úgy sült el,de ez most valahogy más.Meg ByeAlex is 10.lett Malmőben,pedig szerintem annyira nem számítottunk rá itthon.


Nekem ez a véleményem.Én drukkoluk a versenyzőnknek :)

2014. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!