Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fl Studio 11-ben a Producer...

Fl Studio 11-ben a Producer Editionban több a lehetőség mint a próbaverzióban? Úgyértem több féle hanghatás van benne, azért nem találtam meg a próbaverzióban valamit?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Kerestem normális hangokat,de csak ilyen gagyi zongora meg dob hangokat találtam,pedig végignéztem majdnem az egészet.Gondolom ilyen kickekből nem lesz zene...
2014. máj. 11. 21:33
 2/4 anonim ***** válasza:
a probaverzio az egyenlo a 0-val. De ha lehuzod a producer editiont, abban sem lesz sokkal tobb, de abban legalabb el tudod menteni a zenet mint mp3. Az fl studio melle vannak csomagok, huzd le oket.
2014. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2014. máj. 12. 13:30
 4/4 Zénevű ***** válasza:

Az FLstudio nem éppen az a fajta " hangminta belehuzigálós "

zeneszerkesztő. Persze vannak benne hangminták is, pár zongora, dob, gitár, de inkább vst szintikkel kell dolgozni benne.


Mondjuk amiket alapból tartalmaz vst szintikkel is nagyon jól el lehet boldogulni, szinte mindenre elég.


Szerintem nem különbözik a próbaverzió a teljestől szinti és hangminta felszereltségben.

2014. máj. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!