Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiúk, Lányok! Az ilyen tinizen...

Fiúk, Lányok! Az ilyen tinizenekarok mint a Tokio Hotel, Backstreet Boys miért csak lány rajongójuk van?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy a fiúk nem szeretik ezeket a bandákat de miért? És miért b*zizák őket? Mindig mikor jön egy tinizenekar 99%-ban lány rajongojuk van. De mégis miért? Ott van például a Nirvana, Beatles, ők is tinizenekarok voltak, mégis nekik rengeteg fiú rajongojúk van. De miért?

2014. máj. 17. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

Már megint itt vagy a nirvánáddal? Nem unod még?


Nézz meg egy korabeli Beatles-koncertet, a rajongók jelentős része tizenéves lány.


A nirvánáról nem nyilatkozom, mert az egy egyszámos ócska zenekar, a gyáva és gyenge énekesről nem is beszélve. Ja, a többi tagot meg a kutya sem ismeri.

2014. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Régi bravo magazinokat találtál?
2014. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ő imndig a fiúzenekarokat fikázza, és rajong a nirvánáért meg a beatlesért. Szerintem valamilyen pszichés problémája van.
2014. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A nirvana pedig jó zenekar. A gyöngyhajú lány című dalukat rongyosra hallgattam régen
2014. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Igen képzeld nagyon is jó zenekar a Nirvana olyan mint a Beatles. Te is biztos 13 év körüli lány vagy aki Justin Biebert hallgat :D. De a Nirvana sokkal jobb mint ezek a mostani szar számok.
2014. máj. 17. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Akkor voltam kb. 13 éves kis pőcs, amikor a nirvana megalakult. De ennek nincs jelentősége szerintem. Te még ettől ugyanolyan unalmas vagy állandóan ezzel a kérdéssel. Bár ha jól emlékszem, pár hónapja még a Foo Fighters volt a kedvenc zenekarod.
2014. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszed azzal menő vagy ha leszarozod a Nirvanát? Öcsém 500 milliárdszor inkább Nirvana mint Justin Bieber.
2014. máj. 17. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarok én menő lenni, csak téged bosszantani.
2014. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az öcséd nirvana?
2014. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Azért mert a Beatles meg a Nirvana tudott olyan zenét csinálni, amit mindenki kedvelt. Még egyszer hangsúlyozom: ZENÉT.


Az ilyen tinizenekarok már nem tudnak ilyen zenéket csinálni. Ezek a zenekarok felejthető tömegzenét gyártanak.

2014. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!