Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a behemoth...

Mit gondoltok a behemoth zenekarról?

Figyelt kérdés
és ha hallgatjátok elítélnek miatta titeket? mert engem már eléggé utálnak

2014. jún. 9. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne reklámozd akkor.
2014. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valakinek elmondtam...egy valakinek...aztán ment tovább és már az egész osztály tudja
2014. jún. 9. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyira tiszteld meg a zenekart, hogy legközelebb a nevüket nagy kezdőbetűvel írod.

Az alábbi kérdésekre kellene a választ megtalálnod:

Tényleg csak amiatt utálnak, mert Behemoth-ot hallgatsz?

Az osztálytársaid meg tudják-e mondani, miért nem szereik a Behemoth-ot hallgatókat?

Valóban akarsz-e olyan közösséghez tartozni, amelyik nem képes/tudja/akarja elfogadni az ízlésedet?

A suli és az ottani közösség nem döntés kérdése, és a paraszt osztálytársaid 1000 módon tudnak keresztbe tenni neked. 25 évvel ezelőtt nekem a Maiden tetszett nagyon, akkor éppen az volt az aktuális "sátánista" zenekar. Kb. két hét kellett az osztálytársaknak, hogy a felvarrókon- és azon kívül, hogy minden lehetőséget megragadtam, hogy a zenés-táncos összejöveteleken tegyenek be keményebb zenét is, a személyemben semmi nem változott, túltették magukat rajta. Ha tényleg csak a Behemoth miatt utálnak, annak az az oka, hogy új nekik a szituáció és olyan sztereotípiákat tettek magukévá, aminek semmi alapja.

Sok black zenekar boncolgatja a jó és rossz viszonyát. Valójában a keresztény egyházrendszer dogmatikus megközelítése (ami isteni eredetű az a jó) sok-sok embernek nem kielégítő. Ha nyitott szemmel jársz a világban Madách: Ember tragédiájából Lucifer szavai a teremtésre vonatkozóan sajnos aktuálisabb, mint valaha:


"S mi tessék rajta? Hogy nehány anyag

Más-más tulajdonokkal felruházva,

Miket előbb, hogysem nyilatkozának,

Nem is sejtettél bennök, úgy lehet,

Vagy, ha igen, másítni nincs erőd,

Nehány golyóba összevissza gyúrva,

Most vonzza, űzi és taszítja egymást,

Nehány féregben öntudatra kél,

Míg minden megtelt, míg minden kihűlt,

És megmarad a semleges salak. -

Az ember ezt, ha egykor ellesi,

Vegykonyhájában szintén megteszi. -

Te nagy konyhádba helyzéd embered,

S elnézed néki, hogy kontárkodik,

Kotyvaszt, s magát Istennek képzeli. "

2014. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!