Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék elkezdeni gitározni....

Szeretnék elkezdeni gitározni. Ezt az összeállítást néztem ki hangszerdiszkontról. Témában jártasabbak véleménye érdekelne, hogy jó-e kezdésre?

Figyelt kérdés

A gitár amit kinéztem:

[link]


+ hozzá még ez:

[link]



2014. jún. 15. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Nem.

1. Ez a gitár maximum szobadísznek való, bár inkább még annak sem. Oké, hogy olcsón meg szeretnéd úszni, de ez nagyon gagyi, valószínűleg csak elvenné a kedvedet az egésztől, ha hallgatsz rám, ezt messze elkerülöd. A legelső, amit érdemes megvenni, az Squier Bullet vagy Cort G200 (ha Stratocaster fromát szeretnél)

2. Szerintem el sem olvastad annak a leírását, amit másodiknak linkeltél. Ez a VOX Amplug nevű minierősítő kiegészítő hangfala, ergo önmagában nem mész vele semmire, mert ez csak egy bedobozolt hangszóró erősítő nélkül. Neked egy kombó kellene, szóval egy hangszóróval egybeépített kisebb erősítő. 10w teljesítményű bőven elég otthonra, használtan 10-12 ezerért kapsz ilyeneket, újonnan valamivel több, mondjuk 16-25 k körül.

2014. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Legalább egy Bullet Strat (Squier) legyen a kezdés és hozzá pl. vehetsz egy Behringer GM 108 kiskombót.Ez olcsó és otthonra bőven megfelel. ;)
2014. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!