Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért háborúznak folyton a...

Miért háborúznak folyton a mixerek és a harmonizerek?

Figyelt kérdés
Én vagyok rá az élő példa, hogy lehet mindkettőt szeretni. Egyiküknek sem vagyok a rajongója, de attól még szeretem őket. A youtobe-on egy little mixes videóban 10-ből 9 hozzászólásban összehasonlítják a két bandát. Ez fordítva is igaz. Ha valamejiküket szereted mért kell a másikat utálni? Van itt valaki aki szereti a little mixet és a fifth harmonyt is?

2014. nov. 14. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

mert nagyon hasonló műfaj, sőt mondhatni ugyanaz.

két lány banda, ugyanaz a korosztály, és a rajongóik korosztálya, természetes, hogy a rajongók azt akarják, hogy az ő általuk kedvelt banda legyen a sikeresebb és azt tekintik jobbnak.

Szerintem is a Fifth Harmony híresebb, kedveltebb. de kinek mi. -Harmonizer

2015. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Én mindkettő bandát szeretem, de a Little Mixet jobban. A Harmonizerek engem az őrületbe tudnak kergetni, bármi, ami kapcsolatos egy másik lánybandával (nem csak LM) odaírják, hogy a 5H jobb, a másik banda pedig elbukott stb. Személyes véleményem az, hogy lehet, hogy a Fifth Harmony híresebb, de a Little Mix sokkal tehetségesebb és míg a 5H inkább az USA-ban, addig a LM világszerte ismert. És ezt úgy mondom, hogy mindkét bandát szeretem.
2016. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket. A little mix az inkább táncos-énekes banda. A fifth harmony pedig szinte csak énekelnek. Bár inkább Harmonizer vagyok. de mindkettőt imádom!! <3
2017. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1000000%-os Mixer vagyok 2012 óta, de soha nem utáltam nyilvánosan az 5H-t, sőt igazából kezdem egyre jobban megkedvelni őket:D És ja, én meg az élő példa vagyok arra, hogy lehet élni utálat nélkül sírok, sokáig nem is tudtam az 5H tagok nevét meg egy számukat sem ismertem, szóval perszehogy nem gyűlölködtem..
2017. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!