Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zene alól énekhang lehalkítása?

Zene alól énekhang lehalkítása?

Figyelt kérdés
Tudom, otthoni körülmények közt nem lehet leszedni az ének sávot, de emlékszem régebben használtam egy programot, amivel egyszerűen tudtam halkítani (legalábbis a program azt írta hogy le fogja szedni a hangot, de nyilván csak nagyon elhalkította, lehetett még hallani, de a zene sokkal hangosabb lett nála)

2014. nov. 18. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Sem otthon sem sehol máshol nem lehet egy már összekevert zene alól külön a sávokat leszedni, szóval nemhinném hogy bármilyen programmal te régebben tudtál ilyet csinálni akár kicsit is... ha csak a zenét akarsz leszedni egy számról akkor nézz utána hogy létezik-e karaoke verziója!
2014. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerencséd, hogy nem eltávolítani akarod hanem lehalkítani. Erre van egy winamp kiegészítő de valószínűleg Te is mint sokan mások, olyan "szer programot" mint a winamp :-) nem használtok így ez a megoldás se jöhet számításba.


Erre is rágooglezhatsz: Analogx Vocal Remover

2014. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lemaradt a link


[link]

2014. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!