Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Family Guy 6. évad 8. rész-ben...

Family Guy 6. évad 8. rész-ben lévő 2 zene címe?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy a fent említett részben mi annak a zenének a címe ami 10:40-től van (Peter énekli) és ami és ami 18:46-tól van (Stewie sétál benne meztelenül). Előre köszönöm a válaszokat

2014. dec. 7. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez az a nóta amit Peter énekel a kocsiban:


R.E.M. - It's The End Of The World


https://www.youtube.com/watch?v=Z0GFRcFm-aY


És ez az, ahol Stesie kisétál pucéran a suliból:


Bob Dylan - Hurricane


https://www.youtube.com/watch?v=DHvLvDePqWY


Ebből hirtelen csak ezt a minőséget találtam youtubon, a többi itt fellelhető nóta, szinte mind feldolgozás Bob Dylan-től, ami közel sem olyan jó, mint az eredeti. Ezt csak azért írtam ide, hogy ne lepődj meg, ha másik verziót keresgélsz, és full nem azt kapod majd, mint amit várnál.

Ha rákeresel googlén akkor is több verziót tölthetsz majd le belőle. Az eredeti nótából van régebbi és újabb verzió is, rövidebb és közel 10 perces kiadás is.

Erre a nótára én is rákerestem anno, amikor frissen láttam a fent említett family guy részt, hetekig nagy sláger volt nálam. Most, hogy eszembe juttattad, szerintem ismét széthallgatom majd, az elkövetkezendő hetekben :D

2015. márc. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja és adnék egy tippet, hogy hogy keress zenéket, amik megtetszenek egy bizonyos sorozatban. Itt, pl


Begooglézod, hogy "family guy wiki."


Klikkel "A Family Guy epizódjainak listája – Wikipédia" találatra.


Mivel írtad, hogy melyik évad hányadik részében hallottad az említett nótákat, így már csak annyi a dolgod, hogy a táblázatban kikeresed az évadot és a részt amire szükséged van.


Itt fel van tüntetve az adott rész magyar, és angol címe.

Ennek a résznek amit te kerestél ennek ez volt a címe: „McStroke”.


Ezt a címed így begooglézod: McStroke Wiki


Találatként kidobta ezt: McStroke - Wikipedia, the free encyclopedia


Ráklikkelsz, és a leírásban a "Production" résznél kikeresgeted azoknak a daloknak az előadóját/címét amikre neked szükséged van. ;)

2015. márc. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!