Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti is szeretitek a Dir en Grey-t?

Ti is szeretitek a Dir en Grey-t?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ősszel mutatta be nekem egy nagyon kedves barátom ezt a bandát, és azóta úgy megszerettem (kijött az új albumuk is, az Arche ) ! Kíváncsi lennék rá, hogy csak mi vagyunk Diru fanok vagy vannak még mások is?

2015. jan. 21. 20:08
 1/8 anonim válasza:

Vannak! :) Nekem ők a kedvenceim... lassan 8 éve kezdődött az animék, mangák és a japán kultúra iránti érdeklődésemmel, de ez volt az egyetlen szenvedélyem, ami ugyanolyan lánggal ég ma is, mint amikor megismertem őket. Ma már szerencsére nem csak az ő zenéjük tartja bennem a lelket, de volt egy ilyen időszak is, úgyhogy nagyon sokat köszönhetek nekik. Talán abban is rejlik a varázsuk, hogy minden albumuk más, ugyanakkor mindegyiken érezhető az összetéveszthetetlen stílusuk, hangzásuk. Soha nem hallottam még más együttest, aki ennyi érzelmet tett volna egy dalba, mint ők, és ez nem csak az énekesüknek köszönhető. Lenyűgöző zenészeknek tartom őket, a dalszövegeik is rendkívül komplexek, ezért nem könnyű őket lefordítani más nyelvekre sem, mivel a fordítás sokszor elég nehezen érthető lesz, de megéri időt szánni rá, és kicsit belemerülni azokba is, mert zseniálisak néhol.

Elnézést, ha a válasz helyenként kicsit nyálasra sikerült de tényleg ezeket gondolom :D

Megkérdezhetem tőled, hogy melyek a kedvenc albumaid/számaid, esetleg videoklipjeid tőlük?

2015. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök! Hát, hogy melyik a kedvenc számom? Ez mindig változik mert mindegyik jó, és nem tudom eldönteni =D de most azt hiszem, hogy a Sustain the Untruth, a Cage, a Kuukoku no Kyoon, a Tsumi to Batsu, a kedvenc album pedig...a Withering to Death és az Arche, de még nagyon sok! És ha nem gond, akkor megkérdezem hogy neked melyik a kedvenc számod/ albumod?
2015. jan. 27. 15:13
 3/8 anonim válasza:
nem gond, persze :) hát, nekem ami meghatározó, az a Gauze, a Vulgar, a WtD, meg a Dum Spiro Spero. Számokat felsorolni rengeteget tudnék így hirtelen :D ami az új albumról nagyon megfogott, az a Phenomenon, a Kaishun és a Tousei - egyelőre, de imádom a Chain repulsiont is, meg persze azokat, amik single-n kijöttek még az Arche előtt.
2015. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, azok is nagyon jók! :) és az,hogy Kyo így 38 évesen még ilyen jól énekel, az hihetetlen. Örök kedvenc marad :)
2015. jan. 27. 19:23
 5/8 anonim válasza:
hát igen, bár rengeteg problémája volt egy időben vele az éneklési stílusa miatt, sokan hurrogtak már a The Marrow of a bone, meg főleg a DSS óta, hogy már csak üvölteni tud, de az Arche-ban bebizonyította, hogy tévedtek :D
2015. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi a bajuk egyeseknek azzal,hogyha screamel. Nekem kifejezetten tetszik =D
2015. jan. 28. 14:42
 7/8 anonim válasza:
ezek azok akik szerint a DSS "túl sötét", "túl kemény", "csak üvöltés és hörgés" :DD nekem az egyik legjobb zenei élményem volt, de ízlések és pofonok.
2015. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát...akik egy kicsit is ismerik a Dir en Greyt,azok tudják hogy nem az én kicsi pónimról szól, tehát nem kéne ezen így fennakadniuk szerintem... :D
2015. jan. 29. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!