Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kaptam karácsonyra egy gitárt...

Kaptam karácsonyra egy gitárt és minden vágyam az volt hogy megtanuljak vele játszani. Sajnos ehhez tanár kéne mert önállóan nem megy. Sok elfoglaltság miatt, nincs időm rá pedig Nagyon szeretném. Tudtok olcsó és jó tanárt a közelben?

Figyelt kérdés
Vácon lakom.

2015. febr. 18. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Arrafele nem tudok, de a youtube on is van sok taluló lecke amivel érdemes lehet elindulni. Sőt, utánna komolyabb számok is lépésről lépésre.
2015. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem muszáj órákat venned. Bejelentkezel egy oldalra pl. Jamplay és ott ha kifizetsz ugyanannyit mint a suliért sokkal többet megtanulsz, és méghozzá konkrét számokat. Veszel egy évre tagságot és időhöz kötetlenül megtanulsz 10-15 számot is, de persze nem fogod úgy tudni a hangokat és a klasszikát, mint egy zenesulis. De ha csak pl. haverokkal akarsz eljatszani valamit ez tökéletesen megfelel. Ha pedig magasabb szintre szeretnéd vinni, ott a zenesuli /konzervatórium.
2015. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!