Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki az aki még mindig szereti...

Ki az aki még mindig szereti a Tokio Hotelt annak ellenére, hogy kicsit megváltoztak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 12:25
 1/8 Swag/LuLu válasza:
Én még szeretem
2015. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én nem rég találtam rájuk de imádom a régi és az új stílusukat is:)
2015. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem lassan 10 éve a kedvenceim, és ez szerintem így lesz a továbbiakban is. :)

2 hete voltam utoljára koncertjükön és nem csalódtam bennük, nagyon profik. :)

2015. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem őket bár , még csak majdnem 1 éve találtam rájuk :)
2015. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is szeretem, már 9 éve;)
2015. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretem őket, de az új album már nem olyan különleges, mint a régiek és nekem túl erőltetett.

Én jobban szerettem a régi stílusukat, Bill külseje olyan, mint akármelyik amcsi előadóé, az egyedi megjelenés, amiért én őt nagyon bírtam átváltozott egy ilyen agyontetovált, kiszőkített, lenyalt hajú akármivé.

És a kisugárzása sem olyan már. A régebbi zenéik és annak előadásmódja őszinteséget sugallt, de Bill mégis olyan titokzatosan adta elő. Mostanra túl önelégültek lettek, már túl lazák és én ezt az erőltetett szexualitást is sokallom. A kábítószeres, gombás lábujj mutogatós klipükről meg már ne is beszéljünk.

2015. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én még mindig nagyon szeretem őket, 9 éve én is. Nekem sokkal őszintébbnek tűnnek a dalaikban, mint pl a Humanoidban.Bár Bill külseje régen más volt,extrém azért most sem átlagos és ugyanúgy kifejezni önmagát és ez jó, most így érzi magát, bár nekem jobban bejött a régi haja,stílusa, de persze a hosszabb szőke is, szóval igazából mindegyik.xd Amikor mosolyog ugyanazt a Billt látom benne, aki volt. :)
2015. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én már nem annyira szeretem. A régi lemezeiket még hallgatom, de az új abszolút nem érdekel.


A TH már lejárt lemez. A fanatikus rajongókon kívül nem sok embert mozgat már meg. Külföldön sem, ez tapasztalatból tudom.

2015. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!