Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 15 évesen még nem lehet...

15 évesen még nem lehet operát bemutatni?

Figyelt kérdés
Úgy terveztem, hogy nyáron vhol bemutattatom az operát, amit szereztem, de még fiatal vagyok, azt mondják :( Tudtok esetleg olyan helyet, ahol gyerek v kamasz komponistákat keresnek? Fontos lenne.

2015. jún. 28. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi sem lehetetlen, csak kapcsolatok kellenek hozzá. Nagyon rossz helyen kérdezel, ilyen speciális dolgokról mindig szakmabeliektől érdeklődj (zenetanár, színházas, operaházas, stb.).

Ha más nem, a középiskoládban is elő lehet adni, de mindenképpen neked kell intézkedned, ha akarsz belőle valamit.

2015. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a gyors választ. Akiktől kérdeztem (zenetanár és egyebek) ők is azt mondták h kapcsolatok kellenek hozzá, meg persze némi tapasztalat. Megpróbálok vmit keresni, de még várok azért válaszokat :)
2015. jún. 28. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
15 évesen szereztél egy komplett operát? az igen... a szöveget is te írtad?
2015. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bevallom, a szöveget a barátnőm írta, mert benne egy költő veszett el. :) Igen 2. válaszoló, 15 évesen operát írtam, ha már találtam valakit, aki eljátsza akkor jöhetsz a bemutatóra :D
2015. jún. 29. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mivel még 15 éves vagy nemhiszem hogy eltudnál tökéletesen énekelni egy kész operát. Gondolom lány vagy ami azt jelenti hogy a hangod lassabban mutálódik nemúgy mint a fiúknál. Én azt javaslom várj még pár évet (mimimum 3-at) ezzel a butatással. 18-20 éves korban fog annyira kifejlődni a hangod hogy képes legyél elő adni egy ilyet! Fel a fejjel minden kktartás kérdése.
2016. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!